501 - 520 av 1 075
1...252627...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Guldtackor, 2st, Credit Suisse Essayeur Fondeur, Serienr 675796, 675799, 24K, 10g, 12x23mm

6 300 kr

Utrop: 7 000 kr

Parti guld 18K 5,4g, graverat

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 4,3g Ø17¾ med odlade pärlor

Utrop: 3 800 kr

Armband 18K 7,5g 19,5cm, bredd 4mm, Bismarck med berlock

Utrop: 5 300 kr

Hänge 18K 0,8g höjd 19mm, hjärformat, små bucklor

375 kr

Utrop: 450 kr

Enstensring, 18K bruttovikt 4,6g Ø20 med sten

Utrop: 2 700 kr

Kedja 18K 7,1g 45,5cm, bredd 4-5mm, doserad Bismarck

Utrop: 5 100 kr

Parti guld 18K bruttovikt 17,5g, defekt, saknar del av armband

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K bruttovikt 33,5g, slitet

Utrop: 17 200 kr

Stromic, 18K, damur, manuell. 17 juveler, 15mm, slitet tygarmband, bruttovikt 10,1g

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 15,4g, graverat, defekt

Utrop: 8 400 kr

Örhängen, ett par, 14K 1,7g höjd 14mm, med stenar

Utrop: 800 kr

Ring 18K bruttovikt 4,7g Ø18¾ med sten

Utrop: 2 700 kr

Kedja 18K 5,2g 59cm, bredd 1mm, Venezia

Utrop: 3 800 kr

Enstensring, 18K bruttovikt 3,1g Ø16¼ med sten

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 2,4g Ø17¼ vitguld med diamanter 3xca0,05ct

Utrop: 2 300 kr

Örhänge, udda, 14K 1,2g 28mm

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 0,3g höjd 12mm, med sten

Utrop: 200 kr

Kedja S925 19,1g 50,8cm, bredd 4mm, Cordell, slitage

Utrop: 450 kr

Utrop: 200 kr