481 - 500 av 1 075
1...242526...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Ring 23K 5g Ø19¼, graverad

Utrop: 3 500 kr

Kedja 21K 8,3g 42,2cm, bredd 3-5mm, Cordell, defekt

Utrop: 5 300 kr

Ring 18K 3,7g Ø18½ graverad

Utrop: 2 100 kr

Enstensring 18K bruttovikt 3,9g Ø18½ med sten

Utrop: 3 200 kr

Parti guld 18K 15,2g, graverat

Utrop: 8 300 kr

Ring 18K 14,1g Ø20, mönstrad

Utrop: 10 800 kr

Enstensring 18K bruttovikt 2g Ø16½ med sten

Utrop: 1 400 kr

Enstensring 18K bruttovikt 3,3g Ø17¾ med sten

Utrop: 2 700 kr

Enstensring 18K 2,2g Ø16½ med diamant 1xca0,10ct

Utrop: 2 100 kr

Enstensring 18K 1,8g Ø18, vitguld (i behov av omrodering) med diamant 1xca0,02ct

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K bruttovikt 11g, graverat, defekt

Utrop: 5 400 kr

Armband 18K 9g 20,5cm, bredd 7mm, X-länk

Utrop: 6 400 kr

Kedja 18K 16,2g 45cm, bredd 6mm

Utrop: 8 800 kr

Armring, öppningsbar, 18K bruttovikt 13,6g, Ø60mm, med stenar, små bucklor

Utrop: 6 400 kr

Armband 18K 11,5g 19,5cm, bredd 10mm, X-länk, slitet lås

Utrop: 8 200 kr

Armband 18K 13,3g 19,5cm, bredd 4mm, Bismarck med 5 berlocker, sliten

Utrop: 7 200 kr

Ring 14K 1,3g Ø17¼ med stenar

Utrop: 600 kr

Ring 18K 5,5g Ø14¾ med diamanter, bucklig

Utrop: 3 000 kr

Enstensring, 18K 1,3g Ø17½ vitguld med diamant 1xca0,02ct

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par, 14K bruttovikt 2,4g, höjd 20mm, slitage

Utrop: 850 kr