Ring 23K 5g Ø19¼, graverad
Utrop: 3 500 kr
Kedja 21K 8,3g 42,2cm, bredd 3-5mm, Cordell, defekt
Utrop: 5 300 kr
Ring 18K 3,7g Ø18½ graverad
Utrop: 2 100 kr
Enstensring 18K bruttovikt 3,9g Ø18½ med sten
Utrop: 3 200 kr
Parti guld 18K 15,2g, graverat
Utrop: 8 300 kr
Ring 18K 14,1g Ø20, mönstrad
Utrop: 10 800 kr
Enstensring 18K bruttovikt 2g Ø16½ med sten
Utrop: 1 400 kr
Enstensring 18K bruttovikt 3,3g Ø17¾ med sten
Utrop: 2 700 kr
Enstensring 18K 2,2g Ø16½ med diamant 1xca0,10ct
Enstensring 18K 1,8g Ø18, vitguld (i behov av omrodering) med diamant 1xca0,02ct
Utrop: 1 100 kr
Parti guld 18K bruttovikt 11g, graverat, defekt
Utrop: 5 400 kr
Armband 18K 9g 20,5cm, bredd 7mm, X-länk
Utrop: 6 400 kr
Kedja 18K 16,2g 45cm, bredd 6mm
Utrop: 8 800 kr
Armring, öppningsbar, 18K bruttovikt 13,6g, Ø60mm, med stenar, små bucklor
Armband 18K 11,5g 19,5cm, bredd 10mm, X-länk, slitet lås
Utrop: 8 200 kr
Armband 18K 13,3g 19,5cm, bredd 4mm, Bismarck med 5 berlocker, sliten
Utrop: 7 200 kr
Ring 14K 1,3g Ø17¼ med stenar
Utrop: 600 kr
Ring 18K 5,5g Ø14¾ med diamanter, bucklig
Utrop: 3 000 kr
Enstensring, 18K 1,3g Ø17½ vitguld med diamant 1xca0,02ct
Utrop: 1 200 kr
Örhängen, ett par, 14K bruttovikt 2,4g, höjd 20mm, slitage
Utrop: 850 kr
Tisdag 16 maj 2023