Hänge 18K bruttovikt 5,4g höjd 31mm, med camé
Utrop: 1 400 kr
Kedja 18K 21,2g 45,5cm, bredd 6-9mm, doserad X-länk med stav
Utrop: 15 000 kr
Hänge 18K 0,7g höjd 32mm, Kors, bucklor
Utrop: 425 kr
Kedja 14K 32,3g 55,2cm, bredd 5mm, Pansar, Midas
Utrop: 14 200 kr
Armband 18K 15,5g 19,3cm, bredd 7mm, Fiskben med berlocker
Utrop: 11 000 kr
Parti guld 18K 8,5g, defekt
Utrop: 4 800 kr
Enstensring 18K 2,2g Ø19 med diamant 1xca0,29ct, slitage, små skador på skenan
Utrop: 2 400 kr
Ring 18K 2,4g Ø18½ vitgtuld med stenar
Parti guld 18K 7,8g, defekt, slitage
Utrop: 4 400 kr
Ring 18K 3g Ø17½ med sten
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K 3,2g Ø17½ graverad
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K 6,5g, defekt
Utrop: 3 600 kr
Ring 18K 4g Ø17¼ med stenar
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K 3,4g Ø17 virguld med stenar
Utrop: 2 000 kr
Hänge 18K bruttovikt 0,6g, hjärtformad med sten
Utrop: 300 kr
Hänge 18K 0,3g höjd 10mm, hjärta
Ring 18K 3,8g Ø21 med gravyr och mönster
Ring 18K 4,7g Ø22¼, tvåfärgad
Ring 18K 5,3g Ø16½ med gravyr
Utrop: 2 900 kr
Brosch 18K 3,2g längd 4cm, med odlad pärla
Tisdag 16 maj 2023