361 - 380 av 1 075
1...181920...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Ljuslykta 2st Tulpaner, design Rolf Berg Torshälla, höjd 11cm, signerade

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Tupp, design Rolf Berg Torshälla, höjd 19cm, signerad

100 kr

Utrop: 50 kr

100 kr

Utrop: 50 kr

Ampelkruka, Gustavsberg, Josef Ekberg (1877-1945), Sgrafitto, Ø16cm, höjd 16cm, med kedja

425 kr

Utrop: 425 kr

Lapop Lenovo Ideapad 3, Chromebook, snr. PF24KKFV, återställd, 8gb RAM, 2020, med laddare

1 700 kr

Utrop: 650 kr

Kläder Övrigt

Rockandblue, Beam, damjacka, stl. 36, pälskrage artic faux, längd bak 90cm, använt skick

Utrop: 900 kr

Kläder Övrigt

Rockandblue, Artica, damjacka, stl. 32, pälskrage samt luva tvättbjörn samt kanin, använt skick

Utrop: 900 kr

Klockor Bordsur

Bordsur/ Reseur franskt, mässing och glas, nr. 16095-106322HA, uppvridbar, skadad urtavla, med nyckel i orginalbox. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

400 kr

Utrop: 500 kr

Carl Brandt (1871-1930), "Huset vid sjön", pastell, 50x70cm, signerad och daterad -07, med ram. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 1 000 kr

Okänd konstnär, akvarell, 27x43cm, signerad 1888, med skadad träram. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

150 kr

Utrop: 300 kr

Vaser tre st. Gustavsberg, Argenta, Willhelm Kågen, höjd ca.6cm. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

400 kr

Utrop: 125 kr

Taklampa PH5, Louis Poulsen (1894-1967), blå, Ø50cm, med sladd samt takkontakt.Ej visning

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 18K 6,7g, defekt, gravyr

Utrop: 3 600 kr

Hänge 18K bruttovikt 1,5g höjd 25mm, med camé

Utrop: 700 kr

Ring 18K 3,5g Ø17½ med stenar

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 2,4g Ø17 med odlad pärla

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 1,7g, defekt

Utrop: 1 000 kr

Klackring 18K 4,1g Ø19

Utrop: 3 600 kr

Kedja 9K 0,7g, defekt

Utrop: 225 kr

Ring 14K 1,1g, defekt, bucklig, med sten

Utrop: 500 kr