Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023
Ampelkruka, Gustavsberg, Josef Ekberg (1877-1945), Sgrafitto, Ø16cm, höjd 16cm, med kedja
Lapop Lenovo Ideapad 3, Chromebook, snr. PF24KKFV, återställd, 8gb RAM, 2020, med laddare
Kläder Övrigt
Rockandblue, Beam, damjacka, stl. 36, pälskrage artic faux, längd bak 90cm, använt skick
Kläder Övrigt
Rockandblue, Artica, damjacka, stl. 32, pälskrage samt luva tvättbjörn samt kanin, använt skick
Klockor Bordsur
Bordsur/ Reseur franskt, mässing och glas, nr. 16095-106322HA, uppvridbar, skadad urtavla, med nyckel i orginalbox. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Carl Brandt (1871-1930), "Huset vid sjön", pastell, 50x70cm, signerad och daterad -07, med ram. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Okänd konstnär, akvarell, 27x43cm, signerad 1888, med skadad träram. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Vaser tre st. Gustavsberg, Argenta, Willhelm Kågen, höjd ca.6cm. Visas och hämtas hos Sefina på Nygatan 16 i Södertälje. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Taklampa PH5, Louis Poulsen (1894-1967), blå, Ø50cm, med sladd samt takkontakt.Ej visning