701 - 720 av 1 621
1...353637...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023

Klubbad för

Ölglas, 2st, Lasse Åberg, modell: Mus i natten & Mus får en idé, höjd : 22,5 cm, 40 cl

25 kr

Utrop: 200 kr

Vas, keramik, Otto Mulders, AWF, Norge, höjd ca 23 cm, numrerad 1905, signerad

Utrop: 500 kr

Collier 18K brv 8,4g, intregerade hängen med vita stenar, defekt

Utrop: 4 400 kr

Bajonetter, 2st, med slida, no. EAB 982 / EAB 378, svenska armén, varav en med rost - tillverkare A.E berg

325 kr

Utrop: 400 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Abu Garcia, Ambassadeur, NO. 60

700 kr

Utrop: 650 kr

Klackring 18K brv 9,2g, Ø20¼, GHA

Utrop: 7 900 kr

Hänge hjärta, 18K, brv 1,7g, defekt

Utrop: 900 kr

Armband 14K, brv 9,5g vitguld, stel länk, ca 0,01ct diamanter ca 47st

4 600 kr

Utrop: 4 800 kr

Certina, DS Caimano, 38 mm, stål, kvarts, boett nr. C017410 A, safirglas, stålarmband med viklås, repor/slitage, nyservad (2022-09-20), packning + batteri & trycktest

Utrop: 950 kr

Klockor Sjöö Sandström

Sjöö Sandström, Extreme Steel Chronograph, 44,2 mm, stål, svart urtavla, automatisk, cal SS G3 (ETA 7750), kronograf, datum, serie nummer. 019, safirglas, glasbaksida, läderband med bygelspänne i stål, smärre slitage

Utrop: 13 200 kr

Armband 18K brv 26,5g, X-stav, kistlås, längd ca 20,5cm, bredd ca 1cm, KEAB, Köping

Utrop: 18 400 kr

Smartwatch, Samsung Galaxy Watch Classic, 42 mm, stål, färg - silver, kvarts - digital/GPS/WiFi, modell: SM-R880NZSAEUD, serienummer. RFAR93241BN, vitt gummiband(orig.), i originalförpackning med laddare

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Snapsglas, 6st Böhmisk stil, handmålat grönt glas, reliefdekor emalj, på fot, höjd 12,5 cm.

425 kr

Utrop: 250 kr

Likörglas, 6st Böhmisk stil, handmålat olikfärgat glas, reliefdekor emalj, på fot, höjd 7 cm

500 kr

Utrop: 350 kr

Karaff, Böhmisk stil, handmålat glas, reliefdekor emalj, med propp (färgskav), höjd 27 cm

100 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 brv 8,3g Ø17¼, med flerfärgad sten

225 kr

Utrop: 200 kr

Bild saknas

Tenntavla, märkt Svenskt Tenn Kontsthantverk, N10, Troll, 30 x 54, på träskiva.

Utrop: 250 kr

Ring S925 brv 5,7g Ø18½, vit sten, guldpläterad detalj

150 kr

Utrop: 175 kr

Vas, Kosta Ulrika Hydman-Vallien, höjd 34,5cm litet nagg på ett hörn.

250 kr

Utrop: 500 kr

iittala, 3st ljuslyktor, grön, blå, ofärgad, höjd 4,5 cm, Ø9 cm.

25 kr

Utrop: 50 kr