Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023
Klubbad för
Hänge 18K tvåfärgad 0,6g, hjärta, åttkantsslipade 13x ca 0,005ct, höjd: 15 mm (inkl. ögla), bredd: 10 mm
Enstensring 18K 2,2g Ø17½, briljantslipad diamant 1x ca 0,18ct, enligt inskription
Enstensring 18K 3,2g Ø16½, briljantslipad diamant, 1x ca 0,25ct W/Si, enl. inskription, slitage/repor, [GHA]
Kosta Boda, 6 st Mine Mini tumblers, design Ulrika Hydman-Vallien, H: 70 mm, svart & vitt, i origin
Revue, 18K, 17 mm, manuell, cal 88 - revue, 17 juveler, boett nr. B1182B, mineralglas, X-länk med stav, kistlås, längd: 18,5 mm, bredd: 9 mm, bruttovikt 18,9 gram.