81 - 100 av 1 196
1...456...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023

Klubbad för

Armring 24K 11,1g, justerbar till ca Ø55x48mm, mönstrad, skev, med integrerat hänge och säkerhetskedja

6 600 kr

Utrop: 8 000 kr

Armband 21K 10,3g, längd: 20cm, bredd: 8mm, ihåligt, buckligt och repigt

5 400 kr

Utrop: 6 500 kr

Armband Ankar S925 71,2g, längd: 23,5cm, bredd: 10mm, repor och nagg på länkar

550 kr

Utrop: 550 kr

Hänge S925 5,2g, höjd: 21mm, bredd: 14mm, Torshammare

Utrop: 200 kr

Ring S925 16,8g Ø17, design: Thomas Sabo, dödskalle, något repig

Utrop: 600 kr

Ring S925 5,2g Ø20, mönstrad, något repig

Utrop: 200 kr

Ring S925 4,9g Ø21¼, mönstrad

Utrop: 200 kr

Kedja Ankar 18K 3,1g, längd: 53cm, bredd: 2mm, skeva länkar, saknar lås

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 4,4g Ø15¼, repig, gravyr på klack

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 3,2g, Ø22mm, "Lycka", repig och defekt

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Kedja Pansar 18K 3,4g, längd: 63cm, bredd: 1mm, saknar lås, knut

Utrop: 1 800 kr

Kedja Ankar 18K 9,6g, längd: 47,5cm, bredd: 2mm, defekt lås

Utrop: 5 200 kr

Armband Pansar 18K 10,9g, längd: 21cm, bredd: 7mm, ihåligt, slitage på länkar och mindre bucklor

4 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Ring 14K 4,1g Ø16½ med odlade pärlor Ø7,3-7,5mm

Utrop: 1 400 kr

Parti Guld 14K 4,4g, defekt, trasigt

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 1,4g, höjd: 17mm, bredd: 7mm, ihålig, föreställande tändsticksask med text "Tre stjärnor Jönköping", år: 1968, små bucklor

900 kr

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 3,5g, höjd: 28mm, bredd: 16mm, sköldpadda

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 1,9g, höjd: 16mm, bredd: 10mm, hjärta, repigt och små bucklor

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 0,8g, höjd: 19mm, bredd: 14mm, med transparent sten

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,2g, höjd: 11mm, bredd: 7mm, hjärta, ihålig, repig och naggad

75 kr

Utrop: 100 kr