Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2023
Silverbestick 72 delar S830 3086,8g, 12st Bordsknivar 210mm, 12st Bordsgafflar 178mm, 12st Bordsskedar 178mm, 12st Smörgåsgafflar 150mm, 12st Smörgåsknivar 177mm, 12st Efterrättsskedar 159mm, design: Olga, i schatull, repiga
Louis Vuitton Plånbok "Jean Wallet", Monogram med innerfärg Fuchsia, saknar löstagbart kortfodral, nr CA1108, dustbag , originalkartong, glapp i lås
Konst Skulpturer
Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 27cm, signerad, smärre slitage
Konst Skulpturer
Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 26cm, signerad, smärre slitage
Konst Skulpturer