1261 - 1280 av 1 855
1...636465...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2023

Klubbad för

Armband 21K 12,3g längd: 18-19cm, skev länk

Utrop: 7 600 kr

Ring 21K 3,7g, skev reglerbar skena

Utrop: 2 300 kr

Collier 21K 25,6g längd: 41cm

13 200 kr

Utrop: 16 000 kr

Kedja 21K 37,2g längd: 60,7cm bredd: 3mm

Utrop: 23 000 kr

Kedja 21K 27,6g längd: 119cm bredd: 3mm, bucklig länk

Utrop: 16 800 kr

Armring 21K 36,7g Ø75mm, bucklig, skev

Utrop: 23 000 kr

Armring 21K 12,2g Ø65mm, bucklig, skev

Utrop: 7 500 kr

Kaffeskedar 12st, S830 174,1, 123mm, modell: Olga, fåtal repor, i schatull,

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Moccaskedar 12st, S830 143g, längd: 115mm, modell: Olga, fåtal repor, i schatull

Utrop: 900 kr

Silverbestick 72 delar S830 3086,8g, 12st Bordsknivar 210mm, 12st Bordsgafflar 178mm, 12st Bordsskedar 178mm, 12st Smörgåsgafflar 150mm, 12st Smörgåsknivar 177mm, 12st Efterrättsskedar 159mm, design: Olga, i schatull, repiga

Utrop: 16 000 kr

Teskedar 12st, S830 255,4g, längd: 140mm, modell: Olga, fåtal repor

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Tårtspade S830 58,8g, längd: 237mm. modell: Chippendale, repig

400 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 12st, S830 143g, längd: 117mm, modell: Chippendale, repiga

Utrop: 1 000 kr

Ljusstake höjd: ca 15cm, guldfärgad metall, i kartong

225 kr

Utrop: 75 kr

200 kr

Utrop: 75 kr

Louis Vuitton Plånbok "Jean Wallet", Monogram med innerfärg Fuchsia, saknar löstagbart kortfodral, nr CA1108, dustbag , originalkartong, glapp i lås

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Konst Skulpturer

Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 27cm, signerad, smärre slitage

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Konst Skulpturer

Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 26cm, signerad, smärre slitage

4 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Konst Skulpturer

4 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Konst Skulpturer

3 600 kr

Utrop: 1 800 kr