Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2023
Klubbad för
Gitarr Yamaha FG-465, made in Taiwan, sn:71205241 små lackskador i mjukt fodral. Ej visning.
Vinglas 10st, Reijmyre, modell:slottet höjd:ca 16,5cm två med litet nagg vid fot, visas och hämtas på Sefina Dragarbrunnsgatan 53 Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning
Samlarkniv dubbelkniv Rannanjärvi, skaft i masurbjörk/mässing, 155/205mm, slida i läder.Ej visning
Samlarkniv Ove Wallin, blad av Eje Brodin, skaft i masurbjörk/renhorn, 185mm, slida i läder.Ej visning