161 - 180 av 302
1...8910...16 Gå till
Sortering

Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 april 2023

Klubbad för

Accessoarer Slipsar

SLIPS, TOMMY HILFIGER, 100 % siden, randig, vit, blå, svart, bredd 8,5 cm.

250 kr

Utrop: 300 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, 100 % siden, randig, vit, svart, bredd 8 cm.

350 kr

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, LOUIS VUITTON, 100% siden, rosa, bredd 9 cm, fläckar.

Återropad

Utrop: 550 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CORNELIANI, 100 % siden, randig,ljusblå, svart, mörkblå, bredd 9 cm.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CORNELIANI, 50% bomull, 50% linne, beige, bredd 9 cm

Återropad

Utrop: 300 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, BALDESSARINI, 100 % siden, vit, svart, bredd 9 cm.

Återropad

Utrop: 300 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, BALDESSARINI, 100 % siden, plisserad, svart, vit, bredd 9 cm.

Återropad

Utrop: 300 kr

Visa vara

Mynt Svenska mynt

2 MYNT, koppar / silver, Skilling 1828 ca 1, 1/8 Riksdaler Specie 1833 ca 1/1+, total vikt 22,8 g,

200 kr

Utrop: 175 kr

Visa vara

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, 24 Skilling Species, 1819, Norge, kvalité ca 1, diameter 27 mm, vikt 7,3 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

DATORVÄSKA, MULBERRY, svart nylon, silverfärgade beslag, 40x30x5 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, några repor, bruksslitage.

Återropad

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, GIORGIO ARMANI, 100 % siden, blå, vit, grön, 138x48 cm.

425 kr

Utrop: 500 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, OAKLEY, Mars Michael Jordan Gold Iridium Leather, M*015297, vintage, gråa bågar, brunt läder, producerats i drygt ett år i slutet av 1990-talet, originalkartong, påse,

Återropad

Utrop: 6 000 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PENNA, PARKER, kulspetspenna, förgylld metall, refil, etui.

Återropad

Utrop: 600 kr

Visa vara

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 5 Rubel, 1898, Ryssland, kvalité ca 1+, diameter 18 mm, vikt 4,3 g.

Återropad

Utrop: 3 300 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PENNOR, PARKER, 2 st kulspetspennor, silverfärgat metall, namn gravyr på båda, etui.

Återropad

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Solglasögon

SOLGLASÖGON, RAY BAN, Aviator Large, RB, 3025, 58 14, guldfärgade bågar, svarta glas, etui.

Återropad

Utrop: 600 kr

Visa vara

Smycken Brosch

BROSCH, silver, infattat mynt, 2 kr 1897, ca 40×50 mm, vikt 21,5 g.

225 kr

Utrop: 175 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, loafers bamboo. mörkbrun mocka, stl 7½ ca 41½, skopåse, kartong.

Återropad

Utrop: 3 400 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Horsebit loafer, svart läder, guldfärgat spänne, stl 7½, ca 41½, kartong, slitage.

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Horsebit loafers, beige mocka, silverfärgat spänne, stl 10 ca 44, skopåse, kartong.

Återropad

Utrop: 3 400 kr

Visa vara

Om auktionen