Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 april 2023
Mynt Utländska mynt
MYNT, silver, 3 Reichmark, 1925 J, Weimarrepubliken (Tyskland), kvalité ca 1+/01, diameter 30 mm, vikt 15,0 g, mindre repor.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pachette Jour GM, Damier Graphite canvas, svart, grå, silverfärgade beslag, 35x25x1 cm, kvitto, dustbag.
VÄSKA, ARMANI, svart skinn, grå, svart monogram canvas, 21x28x6 cm, justerbar axelrem.
Medaljer Ordenstecken
KOMMENDÖRSTECKEN, förgyllt silver, Nordstjärneorden emalj, bredd 53 mm, vikt 32,7 g, löst band, originaletui, mindre skador på emaljen och "kulan" vid en av de nedre spetsarna.
FÖRSTORINGSGLAS, stativ i trä och brons, prydnadsföremål, diameter 13 cm, längd 18 cm, höjd 45 cm.
FÖRSTORINGSGLAS, stativ i trä och krom, prydnadsföremål, diameter 8 cm, längd 13 cm, höjd 28 cm.
SOLGLASÖGON, RAY BAN, Pilot, W1349, NRBK, 52 16. guldfärgade bågar, svarta glas, etui.
VÄSKA, POLO RALPH LAUREN, Weekend bag, rutigt canvas, blå, svart, grön, brunt skinn, guldfärgade beslag, 48x29x22 cm, slitage.
VÄSKA MULBERRY, Clipper Weekend, svart scotchgrain, brunt läder, guldfärgade beslag, hänglås samt nycklar, 42x32x27 cm, bruksslitage.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Epi svart läder, guldfärgade beslag, 41x31x10 cm, slitage.
Kläder Skor
SKOR, TRIKERS, Ankel Boots, brun mocka, stl UK 10½, europeisk 45, originalkartong, bruksslitage.