181 - 200 av 302
1...91011...16 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 april 2023

Klubbad för

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, loafer bamboo, mörkbrun mocka, stl 9½ ca 43,5, skopåse, kartong.

Utrop: 3 400 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, 3 Reichmark, 1925 J, Weimarrepubliken (Tyskland), kvalité ca 1+/01, diameter 30 mm, vikt 15,0 g, mindre repor.

325 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pachette Jour GM, Damier Graphite canvas, svart, grå, silverfärgade beslag, 35x25x1 cm, kvitto, dustbag.

4 400 kr

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, ARMANI, svart skinn, grå, svart monogram canvas, 21x28x6 cm, justerbar axelrem.

Utrop: 1 900 kr

Medaljer Ordenstecken

KOMMENDÖRSTECKEN, förgyllt silver, Nordstjärneorden emalj, bredd 53 mm, vikt 32,7 g, löst band, originaletui, mindre skador på emaljen och "kulan" vid en av de nedre spetsarna.

Utrop: 2 500 kr

KÄPP, svartmålat trä, handtag i vitmetall, längd ca 98 cm.

200 kr

Utrop: 250 kr

200 kr

Utrop: 250 kr

FÖRSTORINGSGLAS, stativ i trä och brons, prydnadsföremål, diameter 13 cm, längd 18 cm, höjd 45 cm.

700 kr

Utrop: 750 kr

FÖRSTORINGSGLAS, stativ i trä och krom, prydnadsföremål, diameter 8 cm, längd 13 cm, höjd 28 cm.

400 kr

Utrop: 400 kr

FÖRSTORINGSGLAS, mässing, träskaft, diameter 10 cm, längd 25 cm.

250 kr

Utrop: 300 kr

FÖRSTORINGSGLAS, krom, pärlemor, diameter 10 cm, längd 25 cm.

Utrop: 300 kr

SOLGLASÖGON, RAY BAN, Pilot, W1349, NRBK, 52 16. guldfärgade bågar, svarta glas, etui.

600 kr

Utrop: 650 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, blå. vit, bredd 9 cm, fläckar.

Utrop: 650 kr

VÄSKA, POLO RALPH LAUREN, Weekend bag, rutigt canvas, blå, svart, grön, brunt skinn, guldfärgade beslag, 48x29x22 cm, slitage.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA MULBERRY, Clipper Weekend, svart scotchgrain, brunt läder, guldfärgade beslag, hänglås samt nycklar, 42x32x27 cm, bruksslitage.

4 700 kr

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, HERMÈS, Ferra Tout, grönt tyg, blå, gröna band, 42x30x10 cm.

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Epi svart läder, guldfärgade beslag, 41x31x10 cm, slitage.

Utrop: 3 200 kr

Kläder Skor

SKOR, TRIKERS, Ankel Boots, brun mocka, stl UK 10½, europeisk 45, originalkartong, bruksslitage.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Flugor

FLUGA, STEFANO RICCI, 100% siden, svart, svarta stenar, längd 46 cm, etui.

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

FLUGA, FREDERICK THEAK, 100% siden, svart, längd 52 cm.

300 kr

Utrop: 350 kr