Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023
Armband Bismarck 18K brv 12,2g, längd: 19 cm, bredd: 4 mm, med berlocker, kistlås, Hedbergs Guld- & Boetttverkstad, Stockholm, 1952
Kedja 14K tvårfärgad 17,4, bucklor/slitage.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaKlockor Cartier
Cartier Pasha C 18K guld, 35,5 mm, automatisk, cal 049 (ETA 2892A2, datum, referensnummer. W30134149, boett nummer. 1035 / CC554369, safirglas, integrerad originallänk, viklås, extra länkbit, totalvikt 133,9g, box, manual, cert -07
Klockor Hublot
Hublot Big Bang King, 18K Roséguld, 44mm, safirglas, automatisk, cal HUB 1400 med 23 juveler, datum, referensnummer. 312.PM.1128.RX, serienummer. 905789, gummiband med viklås, totalvikt 186,9g, manual, cert 2015, box och ytterbox.
Cartier, Pasha de Cartier, 18K, 38 mm, urtavla - silver med romerska siffror, automatisk, datum, galler över safirglas, vridring, safir på kronans kapsel, boett nr. 1021 / CC81657, originalband i läder, viklås i 18K, bruttovikt 104,7 gram.
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K/platina 18,7g Ø19,5, inre skena i 18K, yttre del i bortad platina design av Hands of Sweden, modell: Platina, Borås
Surfplatta Samsung Galaxy Tab A, 10,1", 64GB, SM-T510 / SM-T510NZKFNEE, 2019, WiFi modell, sn. R52MA0EC0EF, box, ej laddare
Ring, 18K, brv 30,8g, mönstrad, stor ovalslipad lila sten, små diamanter 6x ca 0,03ct, Ø18, något defekt sten.
Digitalkamera, Nikon D5100, sn. 6022406, axelrem, laddare, kablage, manual/CD, 16GB SD-kort, objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6G, sn. 15413347
Ring, 18K, brv 15,3g, diamanter äldre slipning; 7x ca 0,12 ct - 0,20ct (en sten skadad), 12x ca 0,02ct, Ø18