Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023
Armband 18K 58,2g, längd: 19 cm, bredd: 33 mm, flerradig länk med blomstermotiv, kistlås, liten missfärgning
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Day-Date 40, 40 mm, 18K Everose, brv. 197,4g, "Olive Green Dial", ref. 228235, snr. 168W4584, Cal 3255, automatisk, safirglas, dag/datum, Presidentlänk, viklås Crownclasp, ref. 83415-1HJ, cert -17, box (sakn. kudde), ytterkartong.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, 44mm, 18K, brv 254,4g, ref nr.116688M, serie nr. 8156Q5T3, regattakronograf, safirglas, automatisk, Cal. 4160, Oysterlänk i 18K med easylink, avkortad, ref. BAE/78218, ca 2015, putsrepor på länk samt boett.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Visa varaKlockor Cartier
Cartier, Ballon bleu de Cartier, 42 mm, stål/guld, boettnummer. 168340MX/3001, automatisk, safirglas, integrerad originallänk, viklås, ref. CCMC-6H, putsrepor på länk samt boett.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaSmycken Övriga
Guldbälte 18K 800,0g, stavlås, mindre buckor och slitage.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, stål, 40mm, svart urtavla, svart keramring (Cerachrom), automatisk, Cal 4130, kronograf, safirglas, Ref nr. 116500LN, Serie nr. 585PQ694, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor på länk.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, stål/roséguld (Everose), 44mm, vit urtavla, keramring, safirglas, automatisk, regattakronograf, ref nr. 116681, serie nr. G699541, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Kejsarlänk 18K 206g, längd: 64 cm, bredd: 8 mm, kistlås.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaSmycken Armband
Armband Pansarlänk 18K 214,6g, längd: 22,5 cm, bredd: 19,5 mm, kistlås.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 36 mm stål/roséguld, ref 116201, s/n: 42V61532, slät glasring, svart tavla med romerka index, automat, kronometer, datum, Oysterlänk Rolesor, viklås Oysterclasp med Easylink.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Kejsarlänk 18K 478,2g längd 63 cm, bredd 10 mm, kistlås, Stockholm.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaSmycken Armband
Armband Kejsarlänk 18K 92,4g, längd: 21 cm, bredd: 8,5 mm, kistlås med briljantslipade diamanter 20x ca 0,01ct.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Visa varaSmycken Armband
Armband Kejsarlänk 18K 36,4g, längd: 22 cm, bredd: 5 mm, kistlås.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg Rosenlundsgatan 4 . Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.