101 - 120 av 354
1...567...18 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 januari 2023

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN DIOR, vintage, 100% siden, 47x47 cm, blå, vit, fläckar.

850 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, brunt präglat läder, nile, mässingfärgade beslag, 28x20x10 cm, dustbag, slitage på hörnen,

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, mörkblått tyg, mörkblått läderhandtag, 38x24x16 cm, bruksslitage.

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, MULBERRY, weekend bag, svart nylon, brunt läder, 56x37x20 cm, fodral.

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, scotchgrain, vinröd läder, 31x30x12 cm, slitna hörn, dustbag,

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Frontaux et Cocardes, 100 % siden, 90x90 cm, mörkrosa, lila, slitage på hörn.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, KENZO, vintage, blommönster, lila, mörkrosa, blå, 108x90 cm.

700 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, CHANEL, Mini Wallet on Chain, svart quiltat kaviarläder, 10x8x3 cm, hologrammärkt 30380637, certifikat, dustbag, ask.

22 500 kr

Utrop: 12 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Mini Vanity Case with Chain, svart quiltat skinn, 9x8x7 cm, hologrammärkt 30586123, certifikat, dustbag, ask.

Utrop: 19 000 kr

ARMBAND, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldfärgad länk, rosett, längd 19 cm, bredd 4 mm, originalask.

Utrop: 750 kr

ÖRHÄNGEN, GIVENCHY, vintage, vit sten, guldfärgade, clips, 3x3 cm.

400 kr

Utrop: 450 kr

CLUTCH, CÉLINE, svart, ljusbrunt skinn, guldfärgade beslag, 25x17 cm, dustbag, skadad originalask.

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, MIU MIU, ljusgrått skinn, guldfärgade beslag, 28x21x12 cm, slitage på hörnen, slitage på handtaget.

1 700 kr

Utrop: 1 900 kr

ARMBAND, BVLGARI, Serpenti Forever, guldpläterad mässing, blå galuchat (stingrocka), ormhuvuden med emalj, ca 6 cm i diameter.

3 400 kr

Utrop: 2 000 kr

COLLIER, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldfärgat, imitations pärlor, turkosa imitationstenar, 40 cm, märkt "Chr.Dior Germany", år 1967, lätt slitage.

2 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Övrigt

PARFYM, CHRISTIAN DIOR, Dioressence, parfym 3,5 ml, guldfärgad halsband, längd 80 cm, vintage, ca 1980- talet, etui.

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, GUCCI, Dionysus, GG supreme, beige mocka, canvas, silverfärgade beslag, 28x17x10 cm, fläckar på foder, slitage.

10 200 kr

Utrop: 11 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Wallet on Chain, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, 18x9x3 cm, hologrammärkt 24561404, år 2017-2018, avtagbar axelrem.

Utrop: 14 000 kr

Dosor-Etuier Etuier

CIGARETTETUI, YSL cigarett fodral med tändare, lila läder, 9x6x3 cm, dustbag, kartong.

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, MULBERRY, grön scothgrain, brunt läder, 1990-tal, 16x10x3 cm.

Utrop: 500 kr