Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 januari 2023
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, MULBERRY, Vintage mörkgrön, scotch grain, brunt läder, 25x16 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY, 100% cashmere, 31x140 cm, rutig, ljusrosa, ljusgul, brun blå.
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, HERMÈS, Jumbo Double, brunt läder, silverfärgat spänne, längd 32 cm, slitage.
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, HERMÈS, Behapi Double, brunt läder, silverfärgad spänne, längd 70 cm, ask.
VÄSKA, GUCCI, Python Soho Bowler Bag, svart, guldfärgade beslag, 28x17x8 cm, dustbag, slitna hörn, lätt slitage invändigt.
VÄSKA, LOUIS VUITTON. Reade PM, monogram vernis, rött läder, naturfärgade läderhandtag, 23x18x10 cm.
VÄSKA, MICHAEL KORS, vitt saffiano läder, silverfärgade beslag, vita stenar, 28x21x10 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, svart quiltat skinn, silverfärgade beslag, 24x20x8 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Collection, Julie Camera Bag, svart skinn, brun päls, silverfärgade beslag, 28x16x11 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
CLUTCH, GUCCI, GG supreme, beige tyg, guldfärgat skinn, guldfärgade beslag, 22x9 cm, dustbag.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, CHANEL, vintage, pansarlänk, bredd 2 cm, längd 86 cm, bruksslitage, dustbag, orginal ask, stämplad Chanel,
VÄSKA, CHANEL, Classic Maxi Flap Bag, svart quiltad lammskinn, silverfärgade beslag, 33x23x10 cm, hologrammärkt 13418891, år 2009-2010, cert, dustbag, något slitna hörn. bruksslitage.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, CHANEL, JEWELRY CASE, rött quiltat skinn, guldfärgade beslag, 7x5x7 cm, hologrammärkt 29673137, cert, originalask.
ÖRHÄNGEN, CHANEL. Vintage, clips, guldfärgade, imitations pärla, slitage på pärla, diameter 3 cm, märkt 94 CC A, år 1994, orginalask.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, clips, guldfärgade, röd, märkt 94 CC A, år 1994, smyckespåse, orginalask.