1061 - 1080 av 1 184
1...535455...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2022

Klubbad för

Armband S925 35,2g 20,0cm med stenar

200 kr

Utrop: 200 kr

Collier S925 64,0cm med stenar

325 kr

Utrop: 300 kr

Armband S925 26,0g 18/19,5cm med stenar och pärlor

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver S925 109,0g defekt

Utrop: 850 kr

Nikon Nikkor Lens AF-S DX Zoom-Nikkor 55-200mm f/4-5.6G ED, i originalförpackning. snr 2768547

550 kr

Utrop: 425 kr

M A Young (okänd konstnär), akvarell på papper, i ram, 19,5x23cm, signerad.Ej visning

Utrop: 250 kr

Fred Diney (okänd konstnär) signerad, akvarell, i ram, 36x25cm.Ej visning

Utrop: 425 kr

Glas 13st i olika färger, Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, modell Mine, höjd 10cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Skålar 2 st i glas, Kosta Boda, design Ulrice Hydman-Vallien, modell Mine, höjd 6cm, Ø13cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skål i glas, Kosta Boda, design Ulrica Hydman-Vallien, modell Mine, höjd 9cm Ø17cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Handväska Guess modell Kasinta 3 Compartment Satchel, färg Brown Logo Multi, med axelrem, 25x28x7cm, nyskick, kvitto, dustbag

1 000 kr

Utrop: 550 kr

Plånbok Guess, modell Abey, 10x9x3cm, nyskick

150 kr

Utrop: 200 kr

Gucci Vintage Saddle Väska, tyg med monogram, läder- och gulddetaljer, läderband, 27x21,5x9cm, trasigt innerfoder

Utrop: 2 400 kr

Plånbok By Malene Birger, modell Trilby, 10,5x7,5x3cm, nyskick

Utrop: 250 kr

Solglasögon Chimi Eyewear modell Green P, i fodral, putsduk, nyskick.

300 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 13st S830 185,3g Modell Olga

Utrop: 1 200 kr

Bestick 2 st S830 44,8g med gravyr

Utrop: 300 kr

Mynt Övrigt

mynt 2 st S800 14,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Mynt Övrigt

Mynt 3 st S600 9,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Mynt 12st S400 22,5g

Utrop: 75 kr