Avslutad | Pant – Tisdag 8 november 2022
Klubbad för
Bordsknivar 12st 209mm bordsgafflar 12st 182-186mm S830 brv 1493,4g modell Gammal Fransk
Klockor Tudor
Tudor Prince, Oysterdate, Rotor Self-winding, stål, datum, plastglas, 34mm snr: 403262 ref nr 7966 med Oysterlänk, repor, små bucklor
Longines Heritage Legend Diver "No date", automat, 42mm, L3.674.4 snr: 34058222 ref nr: 36744562 med cert 08, box och ask, manualer