1101 - 1120 av 1 177
1...555657...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 november 2022

Klubbad för

Kedja S925 5,1g längd: 43cm bredd: 1mm med karbinhake

Utrop: 125 kr

Hänge S925 4,4g höjd: 36mm bredd: 29mm

Utrop: 200 kr

Hänge hjärta S925 1,5g höjd: 19mm bredd: 12mm med stenar

Utrop: 75 kr

Hänge S925 30,6g höjd: 65mm bredd: 52mm, stämplad Denmark

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 12st S830 127,7g 114mm Norsk modell: Blåklocka i tygfodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 12st S830 147,8g 116mm modell Hansa, stämplade med det Engelska lejonet

Utrop: 1 000 kr

Bakelsegafflar 6st S830 128,3g 150mm modell Hansa, stämplade med det Engelska lejonet

Utrop: 850 kr

Bordsskedar 6st S830 218,8g 168mm modell Hansa, stämplade med Engelska lejonet i tygetui

Utrop: 1 500 kr

Tårtspade med blad i metall 227mm och Syltsked 116mm S830 brv 103,8g modell Hansa, stämplade med Engelska lejonet

450 kr

Utrop: 375 kr

Collier S925 22,2g längd: 44cm, Ormlänk 5-delad

Utrop: 550 kr

Armband 18K tvåfärgat 6,4g längd: 18cm bredd: 4mm med kistlås

Utrop: 4 100 kr

Hänge 18K 1,2g höjd: 23mm bredd: 18mm, platta med mönstrad ram

Utrop: 1 000 kr

Glasskulptur Bertil Vallien Kosta Boda, serien Brain, signerad Prov B. Vallien

750 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S830 44,8g defekt

Utrop: 300 kr

Hänge hjärta S835 1,3g höjd: 13mm bredd: 8mm med mönster

50 kr

Utrop: 50 kr

Hängen hjärta och björn S325 3,3g höjd: 17mm och 32mm bredd: 9mm och 17mm, björn med emaljdetaljer

75 kr

Utrop: 50 kr

Kedja S925 10,1g längd: 40,5cm bredd: 4mm med springring

Utrop: 400 kr

Kedja Pansar S925 1,6g längd: 40,5cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 6,1g längd: 50cm bredd: 2mm med springring

Utrop: 250 kr

Part silver S925 7,0g defekt

Utrop: 75 kr