Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2022
Elgitarr, Squier Classic Vibe 50s Stratocaster MN, White Blonde, Snr: ISSK20003986, i mjukt fodral.Ej visning
Visa varaFritid Sport
17 Järnklubbor blandade märken, 1 Driver Mantara Acer 460, i bag, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A, 70361 Örebro
Visa varaFritid Cyklar
Elcykel (E-Mountainbike), Polar TDE18, 750 W, Ramnr: TC190521, 26" "Fatboy" däck, 48V batteri, 50KM körning, LCD display, maxfart ca 50/h, med laddare, nycklar samt tillbehör, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A, 70361 Örebro
Musikinstrument Elektroniska
Synth Roland AX-Synth, Snr: A3F4631, med adapter, i mjukt fodral, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A, 70361 Örebro
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja doserad X-länk 18K 10,1g längd: 45,5cm bredd: 4-7mm, skada på länken, med springring
Omega, damur, 14K med länk 18K brv. 27,8g, Ø18mm, manuellt, repigt plastglas, bucklor och repor på boetten, skadad urtavla