Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2022
Laptop, Macbook Air, 13", Retina, 2019, Modellnr: A1932, Snr: FVFC80U1LYWN, 1,6 ghZ Intel core i5, DC (Dual-core), 16GB RAM, Intel UHD Graphics 617 1536MB, med laddare, smärre slitage på överdelen, Inlogg: Sefina, Lösenord: 1234
Visa varaAccessoarer Väskor
Handväska, Balenciaga "Ville" Shoulder Bag, Svart, Mått: 18x14x8cm, Axelrem: 65cm, i dustbag, med kvittokopia från Miinto
Handväska, Malene Birger, Abigail, 47x27x14cm, Färg: Dark Chokolate, Material: Polyvinylklorid, i dustbag, bruksskick på foder, repa på utsidan
Musikinstrument Träblås
Kornett, Lignatone, med munstycke och nothållare, servicebehov, i väska.Ej visning
Visa varaMusikinstrument Övrigt
Mikrofon, Shure BLX2/SM58-S8, Snr: 90S824991 med sändare Shure BLX4 Snr: 1MI3066161-02 med kablage, i originalväska, saknar stativhållare, buckligt puffskydd men inga synliga skador på membranet