581 - 600 av 933
1...293031...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2022

Klubbad för

Parti silver S800 97,5g defekt, graverat

Utrop: 600 kr

Skål med lock S800 902g Ø207, graverad i botten

Utrop: 5 400 kr

Parti silver S800 250,9g graverat

Utrop: 1 400 kr

Skål S800 426,9g höjd: 11,5cm, Ø23,7g, graverad

Utrop: 2 500 kr

Parti silver S800 751g slitet, repigt

Utrop: 3 600 kr

Låda med räls, lok och vagnar, Märklin

Märklin, Utbyggnadssats, Nr: 5190, i kartong

Tågsats, Märklin HO, Nr: 2950, originalförpackning

Krutflaskor, 2st, med arabsika ord och kors på utsidan, koppar, höjd: 16cm och 21cm

400 kr

Utrop: 475 kr

Laptop, Macbook Air, 13", Retina, 2019, Modellnr: A1932, Snr: FVFC80U1LYWN, 1,6 ghZ Intel core i5, DC (Dual-core), 16GB RAM, Intel UHD Graphics 617 1536MB, med laddare, smärre slitage på överdelen, Inlogg: Sefina, Lösenord: 1234

Handväska, Balenciaga "Ville" Shoulder Bag, Svart, Mått: 18x14x8cm, Axelrem: 65cm, i dustbag, med kvittokopia från Miinto

3 700 kr

Utrop: 4 200 kr

Handväska, Malene Birger, Abigail, 47x27x14cm, Färg: Dark Chokolate, Material: Polyvinylklorid, i dustbag, bruksskick på foder, repa på utsidan

750 kr

Utrop: 850 kr

Figurin, "Eva 2", Gustavsberg, design: Lisa Larson, stengods, höjd: 21cm

750 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Träblås

Kornett, Lignatone, med munstycke och nothållare, servicebehov, i väska.Ej visning

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Shure BLX2/SM58-S8, Snr: 90S824991 med sändare Shure BLX4 Snr: 1MI3066161-02 med kablage, i originalväska, saknar stativhållare, buckligt puffskydd men inga synliga skador på membranet

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Skål S800 487,4g Ø214mm, höjd: 144mm, graverad

Utrop: 2 900 kr

Ljusstake S830 275,4g höjd: 200mm, Trearmad, saknar skruvar i ljuskoppar

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S800 179,7g graverat, slitet

Utrop: 1 100 kr

Serveringsfat S800 1049,5g längd: 46cm, bredd: 33cm, bruksskick

Utrop: 6 200 kr

Akustisk gitarr, Martin & Co. Dreadnought Junior, Snr: 2003841, Made in Mexico, i mjukt fodral.Ej visning

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr