481 - 486 av 486
1...232425 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 13 oktober 2022

Klubbad för

Örhängen ett par 14K 4,9g 6,8cm med odlade sötvattenspärlor 6x8mm

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 14K 7,2g 4cm med pärla

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 14K 8,4g udda/skadat, med pärla

Utrop: 3 200 kr

Omega Geneve, 36mm, stål, datum, automatisk, fuktskadad och skev urtavla, repigt plexiglas, flexlänk i stål

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Theo Tobiasse (1927-2012), färglitografi, "L'amoure en blue", signerad, nr.80/180, ca 100 cm x 70cm, i ram med glas. Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

700 kr

Utrop: 1 700 kr

Terrin med lock och fat, Gustafsberg, Wexiö guld, höjd 21cm, fat längd 27cm, visst slitage i gulddecor

600 kr

Utrop: 300 kr