Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2022
Certina DS Action Divers Watch 200m , herrur, stål ,40mm ,automat, refnr: C013407A, snr:13BC0487072 , med original box med certifikat samt två länkbitar med instruktionsmanual
Champion Evolution ,herrur ,stål , 40mm, quartz refnr: C38704 , svart läderband defekt med gravyr
Klockor Michael Kors
Michael Kors , damur , stål , 26mm . quartz, modellnr: MK3613 , rosefärgad stållänk med stenar
Visa varaKlockor Övriga klockor
Samsung Galaxy Watch Active ,stål, 40mm , modellnr: SM-R500 Snr: R5AM40K349E , medföljer 2 st silikon armband (1 grå, 1 svart) med laddare i originalbox samt instruktionsblad , små repor på glas
Visa varaKlockor Versace
Versace , damur, stål, 36mm, quartz, modellnr: VSPLH1019 , läderband i original box med instruktions
Visa varaAccessoarer Övrigt
Solglasögon Marc Jacobs Sun,Daisy/S ,modellnr: 807/HA 52,svarta bågar med bruna linser ,bruksslitage med leopard etui ( ej original )
Visa varaAccessoarer Övrigt
Solglasögon Christian Dior So Real Pop , modellnr: KJ1/IR , material : Ruthenium Havana Grey i original box med ytterbox
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon Umidigi A5 Pro , imei: 357914109976747 , i original kartong utan laddare , ej återställ