441 - 460 av 707
1...222324...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2022

Klubbad för

Armband 21K 13,6g längd: 18-20cm bredd: 14mm

6 700 kr

Utrop: 8 000 kr

Ring 18K tvåfärgad 2,6g Ø17½ med diamanter 7xca0,01ct

Utrop: 2 300 kr

Örhänge en udda Creol 18K 0,6g höjd: 14mm bredd: 14mm skev

Utrop: 300 kr

Collier 18K vitguld 5,1g längd: 50,5cm bredd: 1mm integrerat hänge med dia 5xca0,01ct samt med sten

3 300 kr

Utrop: 3 400 kr

Ring 14K 2,5g Ø16¾ med diamant 1xca0,01ct

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 2,9g Ø15½ med diamanter 4xca0,015ct 2xca0,02ct nagg i en sten och grön sten

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti silver S925 6,2g defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,4g höjd: 19mm bredd: 6mm med grön sten

Utrop: 100 kr

Ring S925 5,8g Ø18 med bruna stenar

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S830 6,5g Ø17 bruksslitage

Utrop: 50 kr

Armband Bismarck 18K 10,9g längd: 18,3cm bredd: 5,5mm

Utrop: 7 000 kr

Armring 18K 22,3g bredd: 63mm

Utrop: 15 400 kr

Klockor Universal

Universal Geneve ,damur ,18K i boett 14K i länk, 10mm, automat (tickar ej), refnr: 14452/2 48556 med diamanter 12xca0,015ct

Utrop: 13 200 kr

Ring 14K 4,0g Ø17¾ med stenar , skev

Utrop: 1 600 kr

Armband Bismarck 18K 12,3g längd: 18,6cm bredd: 10,5mm

Utrop: 8 100 kr

Ring 18K 4,1g Ø16 med stenar

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 4,8g Ø17 med stenar

Utrop: 3 800 kr

Parti guld 18K 4,3g defekt , skevt

Utrop: 2 300 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 6,9g längd: 45cm bredd: 3-5mm

Utrop: 4 300 kr

Örhängen ett par 18K trefärgat 4,3g höjd: 24mm bredd: 17mm

Utrop: 3 800 kr