Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2022
Klubbad för
Rolex, Oyster Perpetual, Day-Date, 39 mm, PT950, s.k. “Masterpiece Special Edition”, brv 262,6g, ref. 18946, sn. K590101, svart MOP -tavla, dia index & krans, pearl-master länk, platina, ref. 72746 / C, safirglas - små nagg, dag/datum tysk, cal. 3155, -04
Visa varaSmycken Carmoséring
Carmoséring 18K vitguld brv 3,0g Ø17, med blå sten & diamanter 10x ca 0,005ct, [GHA]
Certina, DS-8 Chrono Moon Phase, 42 mm, Precidrive, stål, safirglas, datum, kronograf, ref C033.450.16.031.00, s/n: LEE3VB0XG, armband gummi med bygelspänne, slitage på baksida av boett, repor.
Kedja doserad X-länk 18K 19,6g, längd 45,5 cm, bredd 4 - 9 mm, kistlås, tillv. Ädelsmycken Aktiebolag, Stockholm, 1971