241 - 260 av 707
1...121314...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2022

Klubbad för

Örhängen Creoler, 21K, brv 7,0g,med röda gröna gul emalj

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Brosch 18K brv 2,9g, pärlor, Engelbert, nål nogot böjd

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge, 21K, brv 5,9g, längd 5,5 cm, bredd 2,5cm

Utrop: 3 500 kr

Parti guld, 21K, brv 0,7g

Utrop: 425 kr

Armband 14K 0,7g, defekt

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K brv 3,6g, sten/skador

Utrop: 1 600 kr

Armband Bismarck, 18K, brv 1,4g, springring, längs ca 19,5 cm, bredd 3mm

Utrop: 900 kr

Parti silver S925 brv 48,6g, med sten, defekt

Utrop: 300 kr

Parti silver S830/S835 brv 20,2g,med sten

100 kr

Utrop: 125 kr

Armring stel, 14K, brv 7,30g

Utrop: 2 900 kr

Armband, 18K, brv 6,4g med intregerade berlocker, springring, längd 21 cm

Utrop: 4 600 kr

Ring 18K brv 2,3g Ø18½, med blå sten & diamanter 8x ca 0,01ct, briljantslipade

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, 14K, brv 9,7, 4 delar med stenar

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Parti guld, 18K, brv 6,8g, 2 delar

Utrop: 3 400 kr

Armband x-länk, 18K, brv 23,6g, längd 20,5 cm, bredd 10 mm, kistlås

Utrop: 14 800 kr

Klockor Roamer

Roamer, Pall Mall, 14K, manuell, kaliber 468,19x17 mm, graverad

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Övrigt

Parker, reservoirpenna, Sonnet Ciselé, Silver S925, guldstift, äldre modell bruksskick, fodral & etu

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Figurin, Upsala Ekeby, Göran Andersson, katt, H: 16,5 cm, L: 13 cm, nr 9003

475 kr

Utrop: 375 kr

Figurin, Upsala Ekeby, Göran Andersson, katt, H: 10 cm, L: 10 cm, nr 9002

250 kr

Utrop: 200 kr

Seiko, Astron GPS Solar, 47 mm, Limited Edition 2012, stål/titan/keramik, quartz/solar, datum, ref SAST001/ 7X52-0AC0, serie nr. 2209/2500 (limiterad), armband i titan (skadat stift), 1st extra armband i gummi, box, manualer (bok, 4st/CD), cert 2012

7 000 kr

Utrop: 8 400 kr