Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2022
Örhängen ett par 18K 2,0g, med navettslipade safirer och diamanter 6xca0.005ct åttkantslipade
Eterna damur 18K 22mm quartz, mineralglas, graverad, går ej, med X-länks armband 18K brv. 18,2g
Elgitarr Fender Telecaster Mexico snr. MZ6220158, lack och stötskador, knopp på swichen saknas, skada på plattan till volymkontollen, litet skruvhål i kroppens övre del, i hårt fodral.Ej visning
Ring 18K 5,8g Ø18½, med en oval briljantslipad citrin ca18,5x13mm
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K 10,1g Ø18¼, med en trappslipad citrin ca18,5x14mm, med avtagbar skena för storleksändring
Visa varaMusikinstrument Träblås
Altsaxofon Ekstroem snr.31858, små bucklor, litet detaljfäste saknas i botten, skadda i botten, i hård väska.Ej visning