Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2022
Klubbad för
Supkoppar 2st Skultuna mässing med 24K guldförgyllning, formgivare: Pierre Forssell, höjd 3cm, signerade, i originalförpackning
Supkoppar 2st Skultuna mässing med 24K guldförgyllning, formgivare: Pierre Forssell, höjd 3cm, signerade, informationsblanket, i originalförpackning
¨Spelkonsol Nintendo DS Lite snr. UEF11974310, med ett spel Nintendo Mario Donkey Kong, laddare
Ölglas 4st Iittala Essence 48cl, design: Alfredo Häberli, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.