81 - 100 av 230
1...456...12 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 23 juni 2022

Klubbad för

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Marmont pumps, svart mocka, guldfägat spänne, stl 37, klack 5 cm, originalkartong.

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUBOUTIN, Pumps, beige lackskinn, stl 37, klack 10,5 cm, skopåse.

Utrop: 2 000 kr

SOLGLASÖGON, LOEWE, SLW/525, COL, 794, bruna bågar, bruna glas, etui, originalkartong.

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, sneakers, ljusblått tyg, silver spänne, stl 36, kvitto från 2017.

Utrop: 1 700 kr

SOLGLASÖGON, VERSACE, 4207, 108/73, 59 17, brun melerade bågar, bruna glas, etui, repor.

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Daria, TF 321, 28F, 59 18, bruna bågar, bruna glas, etui, repor.

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Homme, BLACKTIE134S, 08670, 58 13, brun melerade bågar, bruna glas, originalkartong.

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, CHRSTIAN DIOR, LML9F, 47 23, blåa skalmar, guldfärgade bågar, spegelglas, bruna, etui.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, RAY BAN, 3362, 56 14, guldfärgade bågar, bruna glas.

650 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, HERMÈS, Tote Tote, rödbrun canvas, 43x30x10 cm, blekt, bruksslitage, errodering vid knappar.

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, mörkbrun mocka, läderdetaljer, silverfärgade beslag, 30x22x9 cm.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, CARTIER, Turn Lock Small Backpack, vinrött läder, 23x20x8 cm, visst slitage, repor i läder.

Utrop: 2 100 kr

VÄSKA, YSL, vintage, Canvas Business Bag, beige tyg, bruna läder, detaljer, 45x31x10cm.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, PRADA, Small Studs Rhinestone Canapa Tote, svart canvas, guldfärgade detaljer, 29x19,5x16,5 cm, certifikat.

Utrop: 2 900 kr

RYGGSÄCK, PRADA, svart tessuto nylon canvas, silverfärgade detaljer, 30x32x17 cm,

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe Tricolor GM, Epi, rött/blått/grönt läder, guldfärgade beslag, 27x34x16 cm.

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe Bicolor PM, Epi, blå/svart läder, 24x26x18 cm.

4 600 kr

Utrop: 4 300 kr

VÄSKA, BALENCIAGA, Classic Crossbody Reporter, mörkgrönt behandlat kalvskinn, silverfärgade beslag, 15x24x7 cm.

Utrop: 2 300 kr

VÄSKA, FENDI, Vintage One Shoulder Backpack, brunt läder, guldfärgade beslag, 21x26x16 cm.

Utrop: 2 500 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 5113 c.974/11, 55 16, marina samt vita bågar, tonade glas, etui.

2 800 kr

Utrop: 1 600 kr