61 - 80 av 230
1...345...12 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 23 juni 2022

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Epi Saint Jacques PM short strap, svart skinn, 38x24x8cm, slitage.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, CHANEL, Tote, svart quiltat kalvskinn, gulfärgade detaljer, 31x23x10 cm, hologrammärkt 5757772, certifikat, bruksslitage.

Utrop: 19 000 kr

AFTONVÄSKA, VALENTINO, Garavani, Silk Roses, nude, 27x14cm, strass.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, VALENTINO, Garavani Bumbag, Denim, Stud, blått tyg, silverfärgade nitar, 27x15 cm.

3 000 kr

Utrop: 3 200 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Alma BB, Ltd Vernis, avtagbar axelrem, 24x18x12 cm, dustbag, repor på baksida, slitage vid fästen av handtag, några fläckar på foder. Good condition.

5 900 kr

Utrop: 6 200 kr

VÄSKA, CELINE, Top Handle Flat Tote, svart kalvskinn, guldfärgade detaljer, 21x18x8 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 4 500 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, guldfärgade, clips, 2,5 cm i diameter, märkta 2575 Chanel made in france.

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, guldfärgade, vita stenar, svart sten i mitten, clips, 2 cm i diameter.

Utrop: 2 300 kr

MANSCHETTKNAPPAR, CHANEL, vintage, guldfärgade, CC, ca 2 cm i diameter.

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

COLLIER, CHANEL, vintage, guldfärgat hänge samt lås, imitationspärlor, längd 45 cm, plakett, smyckespåse.

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Halte en Camargue, Robert Dallet, 100% siden, 90x90 cm, brun, grön, rosa, avfärgning, tråddragning, originalask.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cendrillon, Karin Swildens, 1972, 100% siden, 90x90 cm, rost, senapsgul, någon fläck samt tråddragning, fodral.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BALENCIAGA, vintage, 100% siden, 85x85 cm, röd, blå, guld.

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, YVES SAINT LAURENT, vintage, 100% siden, 140x140 cm, marin, röd, grön, fläckar.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CHANEL, vintage, 100% siden, 85x85 cm, gammelrosa, beige, någon fläck.

Utrop: 1 200 kr

Kläder Jackor

JACKA, VERSACE, 53% bomull, 42% viscose, stl 38, 4, tryckknappar, rosa, någon fläck.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, Clutch, rosa, brun, grå, mocka, guldfärgade beslag, 29x21 cm,

700 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, THE ROW, Lina Farrow, 57 21, brun melerade bågar, LINDA FARROW, The Row, 57 21, brun melerade bågar, bruna glas, etui.

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, VALENTINO, My Rockstud, svart skinn, guldfärgade beslag, 26x21x7 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.

Utrop: 6 500 kr

SOLGLASÖGON, DOLCE & GABBANA, DG 4268, 501/8G, 53 22, guldfärgade skalmar, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.

800 kr

Utrop: 900 kr