1081 - 1100 av 1 110
1...545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2022

Klubbad för

Ask S830 51,8g höjd: 20mm längd: 72mm, enstaka bucklor

325 kr

Utrop: 350 kr

Parti silver S830 592,1g, monogram, defekt

Utrop: 4 000 kr

Skedar 6st S830 51,9g 93mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Collier S830 50,2g 44cm höjd: 98mm bredd: 69mm, med pärlemordetaljer

325 kr

Utrop: 350 kr

Skedar 3st S925 182,9g 227mm, en skadad

Utrop: 1 500 kr

Skålar 2st S925 32,0g Ø69mm, Peru

Utrop: 250 kr

Äggkoppar 1 Par, Arabia Ulla Procopè, höjd:11cm

Utrop: 550 kr

Tissot 14K 34mm quartz, läderarmband, graverad, behov av batteriebyte

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

Karaff, Orrefors Höjd: 208mm bredd: 135mm, skada på lock, nagg på lock och mynning

Utrop: 375 kr

Skål, Orrefors, Carat, Ø21,6cm höjd: 7,4cm, kant i stål

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Vas, Orrefors, Carat Höjd: 24cm Ø10cm, kant i stål

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Sigrid Wahlström de Rougemont (1888-1984) olja på duk 66x57cm, skador på ram. Visas och hämtas på Sefina Dragarbrunnsgatan 53, Uppsala. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

650 kr

Utrop: 800 kr

Peter Dahl (1934-2019) färglitografi med krita, 51x66cm, små fuktskador på baksidan.Visas och hämtas hos Sefina Dragarbrunnsgatan 53, Uppsala. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 2 300 kr

Krus Höganäs 5L höjd:22cm

Utrop: 500 kr

Royal Copenhagen musselmalet, helblond, 6 assietter Ø17,5cm nr. 1087

Utrop: 2 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Systemkamera Sony A6000 sn:4303918 med Objektiv Sony 3,5-5,6/16-50 sn:5638879 , batterieladdare Patona dual USB 4 batterier

3 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Objektiv Sigma 30mm. 1:14,1 sn:55419876

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Kamerastabilisator Feiyutech i väska

950 kr

Utrop: 600 kr

Actionkamera AC. 5000W , Mikrofon Röde i påse

Utrop: 375 kr