1061 - 1080 av 1 110
1...53545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2022

Klubbad för

Ring 14K 3,6g Ø18¾, pusselring, 4 delar

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Olma

Olma 14K, herrur, 33mm, manuell, boett nr: 03246, saknar armband

Utrop: 3 200 kr

Kedja 18K 1,6g defekt

600 kr

Utrop: 750 kr

Collier 14K 6,6g defekt

Utrop: 2 600 kr

Hänge med kedja 23K 15,2g 41,5cm bredd: 2mm, S-lås, Hängets höjd: 13mm bredd: 11mm

8 300 kr

Utrop: 10 000 kr

Ring 14K 1,4g med stenar och diamant 1xca0,03ct, defekt

450 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K 4,4g höjd: 25mm bredd: 15mm, stift något skevt

Utrop: 3 400 kr

Collier 18K 25,6g 45,5cm bredd: 3-30mm

Utrop: 16 800 kr

Armband 18K 9,4g 17,0cm bredd: 3-17mm

Utrop: 6 200 kr

OMEGA, Genève, herrur, stål, 36mm, automat, datum, läderarmband ej original, repa på glas samt boett

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Seiko Automatic, Presage, herrur, stål, 42mm, automat, datum, stålarmband, viklås, sn: 572231, ref:4R35-00P0, repigt glas, repor på boett samt armband

750 kr

Utrop: 850 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer 1000 Professional, damur, stål, 28mm, quartz, datum, Ref: 980.028N, bruksslitage

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

OMEGA, Electronic (f300Hz), chronometer, herrur, stål, 38mm, quartz, går ej (behov av batteribyte), dag & datum, flexiarmband, bruksslitage

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Kedja 24K 10,7g 46cm bredd: 2mm, lås i 18K

Utrop: 7 000 kr

Vincero, herrur, stål, 41mm, automat, datum, mesharmband

600 kr

Utrop: 750 kr

Fickur, 14K, 51mm, manuell, en boett i 14K, innerboett i oädel metall, graverad, urverk märkt Record Watch Co, saknar glas, i etui, brv: 76,9g

6 300 kr

Utrop: 4 200 kr

OMEGA, fickur, S800, 52mm, sn: 5277259, två boetter, fjäderhus sitter skevt, brv 90,7g

475 kr

Utrop: 250 kr

Fickur, S800, 54mm, 2 boetter, defekt urverk, brv 100,3g

150 kr

Utrop: 200 kr

Fickur, S800, 37mm, 2 boetter, defekt urverk, brv 38,5g

100 kr

Utrop: 75 kr

Fickur S800, 36mm, 2 boetter, en i oädel metall, defekt, brv 31,4g

100 kr

Utrop: 75 kr