1261 - 1272 av 1 272
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2022

Klubbad för

Tallrik, Royal Copenhagen Musselmalet Ø27,5cm, Design:Arnold Krog, numrerad 627

300 kr

Utrop: 375 kr

Tallrik, Royal Copenhagen Musselmalet Ø27,5cm, Design: Arnold Krog

300 kr

Utrop: 375 kr

Skålfat, Meissen, lökmönstret, 17,5x19cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Playstaion 4, 500Gb, modellnr: CUH-7216B, Sn: 4-742-971-01, med 2 kontroller & kablage

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Konstglas båt, Kosta Boda, signerad: Bertil Vallien 005831-95, längd: 17,5cm, med träställ

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Skål, Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg, fajans, dekor, längd: 35cm, märkt med studiohand, G-studion, fajansmålare: Sigrid Richter

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Vas med hänkel, Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg, fajans, dekor, höjd: 24cm, studiohand, G-studion, fajansmålare: Beth Macdonald, glasyrkrackelering insida samt hänkel

Utrop: 2 400 kr

Fat, Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg, fajans, dekor, längd:32cm, märkt med studiohand, G-studion, fajansmålare: Giovanni Pugno

650 kr

Utrop: 600 kr

Fat lövformat, Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg, fajans, dekor, längd: 20cm, märkt med studiohand, G-studion, fajansmålare: Osvaldo Delladonne

Utrop: 600 kr

Fat lövformat, Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg, fajans, dekor, längd: 31cm, märkt med studiohand, G-studion, fajansmålare: Marianne Preissler

550 kr

Utrop: 500 kr

Cykel dammodell, Cresent, 3 växlar, trasig handbroms, ramnr:WBK815909S, sliten, visas och hämtas på Sefina i Uppsala, betalning görs via Kaplans

800 kr

Utrop: 750 kr

MacBook Pro 16", (2019), 16gb ram, 2,3ghz i9, 1 tb minne, sn:C02ZX3MKMD6N med laddare, manual, kartong, systemåterställd

Utrop: 20 500 kr