1241 - 1260 av 1 272
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2022

Klubbad för

Parti silver S830 16,6g gravyr, defekt

Utrop: 125 kr

Armband Pansar S925 9,2g 21cm bredd: 4mm

Utrop: 225 kr

Parti guld 21K 11,5g defekt

Ljusstakar ett par S830 265,9g höjd: 9,5cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Vas S925 71,6g höjd: 12,6cm Ø26mm

Utrop: 550 kr

Armband Ankar S830 23,0g 20,5cm bredd: 8mm

225 kr

Utrop: 150 kr

Fotoram ett par S925 40,2g höjd: 7cm bredd: 5cm

Utrop: 300 kr

Parti silver S925 76,6g defekt

Utrop: 600 kr

Ring 9K 4,1g graverad

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 12,9g gravyr, defekt

Utrop: 6 300 kr

Parti silver S830 827,7g gravyr, defekt

Utrop: 5 400 kr

Objektiv Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5-6G ED VR, Sn: 42610177 med manual i kartong

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Väska LOUIS VUITTON Babylone tote monogram, canvas 40x30x11cm , bruksslitage

5 600 kr

Utrop: 6 800 kr

Objektiv Nikon Nikkor AF-S 85mm f/1.8G Sn: 394234 med manual och kartong

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G DX, Sn: 3147861

550 kr

Utrop: 500 kr

Kamerahus Nikon D5100, Sn: 7264970, med axelrem, tre laddare, två batterier, kablage, manual och kartong

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Charles Rokas (1912-1999) Olja på duk, 80x64cm, visas och hämtas hos Sefina i Uppsala, betalas via Kaplans med tag kvitto vid hämtning

2 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Digitalkamera Panasonic Lumix DMC-LX5, Sn: FL0JA003283, kartong, laddare, manual

700 kr

Utrop: 800 kr

Skål S830 47,0g höjd ca 6cm

Utrop: 300 kr

Sked S830 4,7g 55mm

25 kr

Utrop: 50 kr