Parti guld 18K 8,9g gravyr, defekt
Utrop: 4 000 kr
Armband Pansar 18K 22,4g, ihålig, buckliga länkar
Ring 18K 12,4g Ø19¼ med stenar
Ring 18K 8,3g med stenar, skev
Örhängen ett par 18K 3,5g, bucklor
Parti guld 18K 16,7g, bucklor, defekt ögla
Hänge 21K 1,8g höjd inkl ögla: 23mm bredd: 14mm
Utrop: 1 000 kr
Kedja 21K 8,5g 49,5cm bredd: 2mm, skeva länkar
Utrop: 4 500 kr
Ring 14K 5,0g med sten, defekt
Utrop: 1 700 kr
Hänge Kors 18K 1,9g höjd inkl ögla: 35mm bredd: 19mm
Utrop: 1 400 kr
Armband 18K 5,7g defekt
Utrop: 2 600 kr
Kedja Singapore 18K 4,2g 41,5cm bredd: 2mm
Parti guld 18K 4,5g med stenar
Utrop: 1 800 kr
Armband Pansar 18K 49,7g 22cm bredd: 8mm
Utrop: 32 000 kr
Örhänge udda 21K 1,9g
Certina New Art, guld på stål, 36mm, manuell, datum, läderarmband
Utrop: 2 000 kr
Ring 18K 12,2g med stenar, skev skena
Utrop: 5 300 kr
Omega Genève, stål, 25mm, manuell, flexiarmband, slitage på boett, repigt glas
Utrop: 1 100 kr
Mynt 20K 4,5g, Brödrafolkens Väl, 10kr, Oscar II 1985
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K 2,9g graverad
Tisdag 3 maj 2022