1201 - 1220 av 1 272
1...606162...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2022

Klubbad för

Parti guld 18K 8,9g gravyr, defekt

Utrop: 4 000 kr

Armband Pansar 18K 22,4g, ihålig, buckliga länkar

Ring 18K 12,4g Ø19¼ med stenar

Ring 18K 8,3g med stenar, skev

Örhängen ett par 18K 3,5g, bucklor

Parti guld 18K 16,7g, bucklor, defekt ögla

Hänge 21K 1,8g höjd inkl ögla: 23mm bredd: 14mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Kedja 21K 8,5g 49,5cm bredd: 2mm, skeva länkar

Utrop: 4 500 kr

Ring 14K 5,0g med sten, defekt

Utrop: 1 700 kr

Hänge Kors 18K 1,9g höjd inkl ögla: 35mm bredd: 19mm

Utrop: 1 400 kr

Armband 18K 5,7g defekt

Utrop: 2 600 kr

Kedja Singapore 18K 4,2g 41,5cm bredd: 2mm

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K 4,5g med stenar

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband Pansar 18K 49,7g 22cm bredd: 8mm

Utrop: 32 000 kr

Örhänge udda 21K 1,9g

Utrop: 1 000 kr

Certina New Art, guld på stål, 36mm, manuell, datum, läderarmband

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 12,2g med stenar, skev skena

Utrop: 5 300 kr

Omega Genève, stål, 25mm, manuell, flexiarmband, slitage på boett, repigt glas

Utrop: 1 100 kr

Mynt 20K 4,5g, Brödrafolkens Väl, 10kr, Oscar II 1985

2 500 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 2,9g graverad

Utrop: 1 400 kr