Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2022
Skålar 3st, Rörstrand, Swedish Grace, design: Louise Adelborg, 30cl, höjd: 5cm, Ø12cm
Väska, Michael Kors, saffianoläder, 20x25x11,5cm, med axelrem, i mycket gott skick
Surfplatta, Lenovo Tab M7, 32GB, TB-7305F, Serienr: HPV1M1LZ, med USB-kabel, återställd
Actionkamera, GoPro Hero 9, modell: SPBL1, Snr: C3441326627939, med laddare, batteri, fäste och manual i originalfodral, nyskick
Surfplatta Lamina, 32GB, 2GB RAM, Intel (R) Atom (TM) CPU Z3735F 1,33GHz, modell: T1034, Serienr: 00326-10000-00000-AA542, Windows 10 Home, med tangentbord och laddare
Konst Skulpturer
Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 26cm, signerad, smärre slitage
Visa varaKonst Skulpturer
Träskulptur, av Axel "Döderhultarn" Petersson (1868-1925), höjd: 27cm, signerad, smärre slitage
Visa varaKonst Skulpturer
Visa varaKonst Skulpturer
Visa varaElektronik Kameror
Kamerahus Canon EOS 650D Serienr: 073033037072, med tre objektiv Canon EF 28-80mm 1:3.5-5.6 II, Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 IS II och Canon EF 75-300mm 1:4-5.6 III, batterigrepp, två batterier, laddare i mjuk väska
Certina DS Spel, herrur, stål, 37mm, quartz, safirglas, datum, Boettnr: 115.7155.42, integrerad originallänk, viklås