1501 - 1520 av 1 618
1...757677...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022

Klubbad för

Skål Erik Höglund Chribska, Tjeckie, höjd: 15cm, Ø19,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Vas, troligtvis Erik Höglund, höjd: 13,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Beverloo Corneille (1922-2010), Litografi, signerad:1982, nr:102/200, 39x27,5cm

1 200 kr

Utrop: 750 kr

Bo Beskow (1906-1989), teckning, signerad 1950, i ram, 54x51cm

Utrop: 250 kr

Lars Norman (1915-1979), Litografi, nr:63/360,109,5 x 71,5cm, slitage på baksidan, Visas och hämtas på Sefina Borås

Utrop: 550 kr

Ulrica Hydman Vallien (1938-2018), Litografi, nr:35/100,105x77cm Visas och hämtas på Sefina Borås

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,8g defekt saknar stenar

Utrop: 1 200 kr

Kedja Singapore 18K 9,7g 51,5cm, bredd: 3mm

Hänge 18K tvåfärgat 2,6g, längd: 2,8cm bredd: 1,8cm

Armring 18K 9,0g bredd:4mm, Ø6cm

Armband 18K tvåfärgat 4,6g 18-19cm

Hänge 18K brv 1,2g

Kedja 18K 2,2g defekt

Hänge 18K 1,6g "Hamid"

Utrop: 750 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,3g Ø18½, med åttkantslipade diamanter 1xca0,04ct och 2xca0,005ct

Utrop: 2 300 kr

Hängen 18K 0,5g med åttkantslipad diamant 1xca0,01ct

Utrop: 375 kr

Hänge 18K brv 5,4g med sten och gravyr

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 1,5g med gravyr

Utrop: 700 kr

Smycken Medaljong

Medaljong 18K 6,6g längd: 3,8cm, bredd: 2,4cm

Utrop: 4 500 kr

Hänge 18K brv 2,2g med pärla Ø6,6, längd 3cm

Utrop: 1 200 kr