Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022
Klubbad för
Lars Norman (1915-1979), Litografi, nr:63/360,109,5 x 71,5cm, slitage på baksidan, Visas och hämtas på Sefina Borås
Ulrica Hydman Vallien (1938-2018), Litografi, nr:35/100,105x77cm Visas och hämtas på Sefina Borås