Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022
Surfplatta Apple Ipad 8:e gen. space grey, 32gb, modell: A2270, DMQF8PEEQ1GC, i originalkartong med laddare
Ljusstake Design house Stockholm design: Jonas Grundell modell: Nordic Light, grå, 7-armad höjd: 16cm, litet nagg på ena armen
Weekendbag Christian Dior Monogramme vintage Boston, läder idetaljer samt handtag, 45x27cm, bruksslitage
Fåtölj Jetson -69 Flax 21/ Beige Dakota 24, cognacsfärgat läder, bärande väv, på kromstativ, Höjd: 97cm bredd: 65cm design: Bruno Mathsson, by Dux. Visas och hämtas i Jönköping på Sefina.
Klockor Heuer
Tag Heuer Aquaracer herrur, quartz,40mm, stållänk, WPF7791, WAY1110, i originalbox med garantikort samt tre extra länkbitar, bruksslitage