1041 - 1060 av 1 618
1...525354...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022

Klubbad för

Ring 20K 3,4g Ø18½ med odlad sötvattenspärla

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 21K 9,8g defekt

Utrop: 4 700 kr

Surfplatta Apple Ipad 8:e gen. space grey, 32gb, modell: A2270, DMQF8PEEQ1GC, i originalkartong med laddare

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Ardy Strüwer (1939-) "Midnight metamorfos", litografi 24/150, 36x43cm

475 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstake Design house Stockholm design: Jonas Grundell modell: Nordic Light, grå, 7-armad höjd: 16cm, litet nagg på ena armen

275 kr

Utrop: 250 kr

Weekendbag Christian Dior Monogramme vintage Boston, läder idetaljer samt handtag, 45x27cm, bruksslitage

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Väska Christian Dior, vintage, Oblique monogramme, 22x16cm

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Väska Mulberry, vintage 752482, brunt läder, 25x18cm, bruksslitage

700 kr

Utrop: 375 kr

Skål, Vrigstads kristallhytta AR.C. 850410-12, höjd: 11cm bredd: 17,5cm

Utrop: 250 kr

Spegel i förgylld ram, blommönster, upphängning på baksida, 129x42cm. Ej på visning

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Fåtölj Jetson -69 Flax 21/ Beige Dakota 24, cognacsfärgat läder, bärande väv, på kromstativ, Höjd: 97cm bredd: 65cm design: Bruno Mathsson, by Dux. Visas och hämtas i Jönköping på Sefina.

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Rosvas S830 mönstrad 95,6g höjd: 165mm

Utrop: 650 kr

Punchkoppar 12st S830 406,2g

2 800 kr

Utrop: 2 700 kr

Örhängen 18K tvåfärgade 2,8g höjd: 13mm bredd: 9mm

Utrop: 2 000 kr

Kaffeskedar 11st S830 106,9g 116mm, i etui

Utrop: 750 kr

Parti silver S830 36,4g

Utrop: 225 kr

Moccaskedar 11st S830 107,3g 110mm modell: Haga, graverade

Utrop: 750 kr

Hörlurar Sony On-ear MDR-1A, 845553, med extra sladd i skyddspåse

400 kr

Utrop: 425 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer Aquaracer herrur, quartz,40mm, stållänk, WPF7791, WAY1110, i originalbox med garantikort samt tre extra länkbitar, bruksslitage

Utrop: 8 400 kr

Smörgåsgafflar 2st 38,0g längd: 138mm modell: Rosenholm

200 kr

Utrop: 250 kr