Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022
Äldre vinglas/Sherryglas, 3 st, gröna, slipade, 1900-tal, H: 12,5 cm, möjligtvis England.
Serveringskål, porslin, på fot med lock, Herend Queen Victoria, Ungern, handtag & detaljer i form av rosor, handmålad dekor, nr: 6300/BHR, H: 17 cm, Ø 17 cm. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg
Kamera, digital spegelreflex, Canon EOS 600D hus, med objektiv EF-S 18-55 mm IS Macro, laddare, väska, s/n: 083063013408
Kamera, kompakt, Canon SX610 HS, med laddare, manual, ej minneskort, s/n: 043060015193
Kamera, GoPro Hero 3+, med diverse tillbehör, manual, ej minneskort, s/n: 15C61F0B
Silverbestick, 30st delar S800, brv 1383,8g, Warszawa, Polen, mitten av 1900-talet, originaletui.
Armbansur, 14K, 21,5mm, brv 19,6g, manuell, 15 juveler, skadad urtavla, pleaxiglas, Boett nr. 852, tillv. Tyskland, flätat armband med viklås, gulddoublé
Squier, Jaguar, by Fender, elgitarr, mintgrön, målat plektrumskydd, S/N: ICS17289020, 2017 tillverkad i Indonesien, lättare lackskador, med gigbag (för akustisk gitarr), med ej tillhörande svajarm (strata) Visas och hämtas hos Sefina Göteborg