681 - 700 av 1 618
1...343536...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022

Klubbad för

Hänge 18K 1,0g, höjd 3,4 cm (inkl. ögla)

550 kr

Utrop: 650 kr

Äldre vinglas/Sherryglas, 3 st, gröna, slipade, 1900-tal, H: 12,5 cm, möjligtvis England.

300 kr

Utrop: 375 kr

Serveringskål, porslin, på fot med lock, Herend Queen Victoria, Ungern, handtag & detaljer i form av rosor, handmålad dekor, nr: 6300/BHR, H: 17 cm, Ø 17 cm. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg

Utrop: 800 kr

Kamera, digital spegelreflex, Canon EOS 600D hus, med objektiv EF-S 18-55 mm IS Macro, laddare, väska, s/n: 083063013408

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Kamera, kompakt, Canon SX610 HS, med laddare, manual, ej minneskort, s/n: 043060015193

500 kr

Utrop: 600 kr

Kamera, GoPro Hero 3+, med diverse tillbehör, manual, ej minneskort, s/n: 15C61F0B

550 kr

Utrop: 550 kr

Silverbestick, 30st delar S800, brv 1383,8g, Warszawa, Polen, mitten av 1900-talet, originaletui.

Utrop: 5 100 kr

Hänge 18K 0,8g, Björklöv, höjd 2,7 cm (inkl. ögla), bredd 1,3 mm

Utrop: 550 kr

Örhängen 18K 1,5g, Creoler, UnoAerre, Ø 15mm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K tvåfärgad 1,7g Ø18½, med diamant 1x ca 0,005ct, åttkantsslipad

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K brv 8,8g, med sten

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 1,6g, höjd 2,4 cm (inkl. ögla)

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K brv 25,5g, sten/gravyr/defekt

Utrop: 11 000 kr

Armbansur, 14K, 21,5mm, brv 19,6g, manuell, 15 juveler, skadad urtavla, pleaxiglas, Boett nr. 852, tillv. Tyskland, flätat armband med viklås, gulddoublé

600 kr

Utrop: 650 kr

Parti Silver, S830 brv 96,2g; två skedar, en kniv (rostfritt blad), gravyr.

Utrop: 400 kr

Ring 18K brv 10,9g, repor, sten

Ring 18K brv 3,6g Ø15¾, med vita stenar

Utrop: 2 300 kr

Parti Silver, S830, brv 107,9g, trasig ljusstake, delvis fylld med harts.

Utrop: 475 kr

Squier, Jaguar, by Fender, elgitarr, mintgrön, målat plektrumskydd, S/N: ICS17289020, 2017 tillverkad i Indonesien, lättare lackskador, med gigbag (för akustisk gitarr), med ej tillhörande svajarm (strata) Visas och hämtas hos Sefina Göteborg

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Yach-Master II, 44 mm, stål, Ref nr. 116680 Serie nr. 930455U7, automatisk, Cal 4161, regattakrongraf, datum, keramring, safirglas, stålarmband med Oysterlock, putsrepor, certifikat -14, box, ytterbox

Utrop: 170 000 kr