Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022
Klubbad för
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive, stål, safirglas, datum, stållänk längd: 20cm, bredd: 20mm, W.R10BAR, GN-4-S, J810-S104289, 751050453, repig boett, länk bruksskick
Olja på duk, Ingegerd Linder, skogsdunge med skator i träden, målat mot det abstrakta hållet, 36x47
Kamera Canon Eos 1000D, objektiv 18-55mm, snr 0730248717, med laddare, i kamerafodral
Leviathan Razer soundbar Rc30-012601 med, adaptor, subwoofer Rc30-012602, anslutningskabel till soundbar , ej på visning