341 - 360 av 1 618
1...171819...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022

Klubbad för

Kedja Bismarck 18K 19g längd: 50,5cm bredd: 3mm jämn

Utrop: 9 200 kr

Armband Bismarck 18K 14,3g längd: 22cm, bredd: 6mm

Utrop: 6 900 kr

Collier Bismarck 18K 14,7g längd: 45cm, bredd: 3-6mm, doserad

Utrop: 7 100 kr

Armband Bismarck 18K 30,7g längd: 19cm, bredd: 19mm, skevt

Utrop: 13 600 kr

Ring 14K 4,1g med stenar, skev

Utrop: 1 400 kr

Longines fickur liten sekundvisare, baksida blad-dekor, slitage på svarta emaljen, silverboett 50mm, med klockkedja doublé.

700 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Ebel

Ebel damur 18K Ø25mm, manuell, doublélänk, repa i glas , med datum.

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 1,4g Ø14¼, mönstrad

Utrop: 850 kr

Mormorsur 14K 3 boetter, glas saknas, en visare något böjd, mindre kantbucklor, klockkedja i doublé,

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Armring 14K 6,3g Ø65-55mm, tvåfärgad, lite skev

Utrop: 2 100 kr

Klockor Roamer

Roamer damur 14K manuell, 18x18mm, doublélänk 19cm

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld 21K 3,7g, skev ring med sten och bit av en Singapore kedja

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 1,8g 2st länkar av ihålig pansar bredd: 5mm

Utrop: 800 kr

Kedja Pansar 18K 19g längd: 38cm, bredd: 5mm, ihålig

Utrop: 9 200 kr

Collier 18K 25,3g längd: 113cm, bredd: 5mm

Utrop: 12 400 kr

Kedja Pansar 18K 1,7g längd: 42,5cm, bredd: 1mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K 3,6g defekta örhängen, lås

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Akustisk gitarr nylonsträngad, Carl Hellweg modell CS35, i samarbete med Gitarr-atelier Dieter Hopf, solskadad lack.

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 3,2g Ø18½ med en diamant ca 0,03ct, bredd: 3mmGHA

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 3,2g med diamanter 1xca 0,02ct, 15xca 0,01ct, 0,10ct enligt gravyr, GFAB, bredd: 3mm

Utrop: 2 300 kr