Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022
Klubbad för
Longines fickur liten sekundvisare, baksida blad-dekor, slitage på svarta emaljen, silverboett 50mm, med klockkedja doublé.
Mormorsur 14K 3 boetter, glas saknas, en visare något böjd, mindre kantbucklor, klockkedja i doublé,
Akustisk gitarr nylonsträngad, Carl Hellweg modell CS35, i samarbete med Gitarr-atelier Dieter Hopf, solskadad lack.