Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021
Klubbad för
Ipad pro 2.9, 4th generation, 256gb, modell: A2229, snr dmpdf6spnr72, box, ej svensk laddare (gammal kod :112029). fabriksåterställd
Elgitarr "No name" made in Japan, troligen 60-tal, svajarm saknas, lackskador, (gitarr typ som Crestwood eller Heit)
Klockor Heuer
Tag Heuer Aquaracer kronograf, herrur, automat, två extra länkbitar, snr: rrt7758, modell: caf2011, box och certifikat 2008, servicebehov
Apple Watch serie 5 modell A2092 med armband i två olika längder, originalkartong, snr g99ch737mljtj, med laddare