261 - 280 av 1 270
1...131415...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021

Klubbad för

Pärlcollier med 18K lås, odlade pärlor 8,4mm-8,7mm, 45cm

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Enstensring 18K Ole Lynggaard Love 6,6g Ø16¾, bredd: 2mm, bubbel med diamant 1xca 0,07ct W/Vs med värderingintyg från Hugo Nilsson Malmö 29/1-2021, i original etui

Utrop: 7 200 kr

Enstensring 18K Ole Lynggaard Love, 6,7g Ø16¾, bredd: 2mm, med akvamarin, intyg från Hugo Nilsson Malmö 29/1-21, original etui

Utrop: 7 200 kr

Örhängen 14K 5,3g Ø15mm med pärla och stenar, ena pärlan lite skadad

Utrop: 1 400 kr

Collier 18K 44,9g längd: 40cm, bredd: 5mm, med blå stenar och diamanter 12xca0,02ct

Utrop: 22 000 kr

Vas Kosta Boda , Tempera Blue, design Anna Ehrner 7050362, i originalkartong

350 kr

Utrop: 450 kr

Kosta Boda ljuslykta Atoll, design Anna Ehrner, blå, höjd 6,5cm

75 kr

Utrop: 125 kr

Kosta Boda ljuslykta Atoll, design Anna Ehrner, grön, höjd 6,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Konstglas vas, Ahlefeldt Laurvig, höjd 19,5cm, signerad MAL

125 kr

Utrop: 225 kr

Ring 14K 4g Ø19, bredd: 4mm Glamira med äkthetsintyg till, graverad

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,9g Ø16, bredd: 2mm med diamanter 1xca 0,25ct H Vs, 13x0,008ct, Glamira med äkthetsintyg, graverad

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Moccaskedar Svenska Floran , S830 107g

Utrop: 700 kr

Ljusstake mässing design Sigurd Persson, stämplad SIG.P,

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Orrefors kristallvas Carat 18cm, 3 st, design Lena Bergström

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Squier Strat by Fender, made in China, snr cy20913137, en stickers och schackrutig målning på plektrumskydd, med svajarm och kabel, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Glasvas persiko/cognacfärgad, höjd 21,5cm, luftbubblor i foten,(möjligen Josef Hoffmann Wiener Werkstätte)

200 kr

Utrop: 1 000 kr

DAGOBERT PECHE, tillskriven, vas, glas, ej signerad, Loetz, Österrike, 1920-tal, orange underfång med dekor av svart överfång, emaljmålad dekor av blommor, höjd ca 17 cm

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Servisdelar Herend, Ungern, 7 moccakoppar med fat, sockerskål, vas höjd 22,5cm lagning kant på fot.

Utrop: 1 500 kr

Iphone 11 64gb modell a2221, imei 356810113309407, repor på glaset, kartong, ej laddare, skyddsskal "ideal of Sweden"

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

Konova K-slider glidskena innermått 91cm totalt ca 97cm för kamera och videoinspelning, i fodral. Ej med på visning.

Utrop: 1 800 kr