Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021
Enstensring 18K Ole Lynggaard Love 6,6g Ø16¾, bredd: 2mm, bubbel med diamant 1xca 0,07ct W/Vs med värderingintyg från Hugo Nilsson Malmö 29/1-2021, i original etui
Enstensring 18K Ole Lynggaard Love, 6,7g Ø16¾, bredd: 2mm, med akvamarin, intyg från Hugo Nilsson Malmö 29/1-21, original etui
Ring 18K 2,9g Ø16, bredd: 2mm med diamanter 1xca 0,25ct H Vs, 13x0,008ct, Glamira med äkthetsintyg, graverad
Elgitarr Squier Strat by Fender, made in China, snr cy20913137, en stickers och schackrutig målning på plektrumskydd, med svajarm och kabel, i mjukt fodral
Glasvas persiko/cognacfärgad, höjd 21,5cm, luftbubblor i foten,(möjligen Josef Hoffmann Wiener Werkstätte)
DAGOBERT PECHE, tillskriven, vas, glas, ej signerad, Loetz, Österrike, 1920-tal, orange underfång med dekor av svart överfång, emaljmålad dekor av blommor, höjd ca 17 cm
Servisdelar Herend, Ungern, 7 moccakoppar med fat, sockerskål, vas höjd 22,5cm lagning kant på fot.
Iphone 11 64gb modell a2221, imei 356810113309407, repor på glaset, kartong, ej laddare, skyddsskal "ideal of Sweden"