961 - 980 av 1 056
1...484950...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2021

Klubbad för

Rikstelefon, Norsk med riksvapnet på, bakelit och metall

Utrop: 550 kr

Skrivmaskin Remington Portable modell 5, låda går ej att stänga . Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 500 kr

resegrammofon His Masters Voice Gramophone Company, går ej . Ej med på visning.

Utrop: 25 kr

Surfplatta Apple 10,2 32gb wifi space grey, snr: DMQF8QANQ1GC, modell: A2270, fabriks återställ, med laddare i kartong

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Per-Erik Ekelund (1927-) Olja på duk Finsk kyrkby 49x21cm , ej visning

Utrop: 500 kr

Linda Ljungblad (1988 - ) Akvarell "torn" signerad 2018 ( nypris 30 000) motivmått: 27x19cm, mått: 39X27cm. ej visning

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Armband X-länk 18K 7,4g 19,5cm, bredd:6mm

Utrop: 3 600 kr

Kedja doserad X-länk 18K 12,5g 47cm, bredd:6-7mm

5 000 kr

Utrop: 5 900 kr

Kedja Pansar 18K 5,5g 55,5cm, bredd: 2mm

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

Hänge 18K brv 5,1g längd: 2,5g med sten

1 600 kr

Utrop: 700 kr

Ring 14K brv 4,4g Ø18¾ med sten

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 1,0g Tro, hopp och kärlek

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par 18K 1,0g Bismarck

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K brv 16,4g defekt med sten

Utrop: 7 000 kr

Kedja Figaro 18K 7,2g 51,5cm, bredd: 2mm

Utrop: 3 500 kr

Armband Figaro 18K 1,7g 17cm, bredd: 1cm

750 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K 11,8g defekt

Utrop: 5 200 kr

Armband Pansar 18K 9,5g defekt

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Kedja Ankarlänk 18K 3,9g 55cm

1 900 kr

Utrop: 1 700 kr

Örhänge 18K 0,3g udda och defekt

Utrop: 125 kr