Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2021
Matchtröja Niklas Lidström, signerad, Winter Classic 2014 med fotografi , troligen använd under match
Väska Mulberry England modell: Alex, längd 24,5cm höjd: 15cm, snr:1294946, med reglerbart axelband, detaljer i gulmetall, i dust bag, bruk slitage
Väska Michael Kors Slater, skin, höjd 18cm, längd 21cm, vidd 12cm, guldfärgade beslag, avtagbart axelband, med dust bag, något smutsig
Väska Marlene Birger modell: Trineeh, polyvinyl, bredd: 34cm, höjd: 28cm, extra Clutch, med dust bag, skada i ena hörnet
Väska The Marc Jacobs "The softshot 27 bag" refnr: M0014592001, guldfärgade beslag, dust bag
Drönare DJI Mavic Air Fly combo, model: U11X sn: 0K1CF5W3AE1JG3, med tillhörande förvaring, Kontroll model: S01A, 6st objectiv, 2 extra batterin, powerbank adaper, batteri hub, hdmi, väska för tillbehören, extra vingar, laddare, instruktionsböcker, i kar. Ej med på visning.
Systemkamera Nikon D3000 snr: 6771141, objektiv Sigma DG snr: 11787254, 70-300mm 1:4-5.6, objektiv Nikon DX snr:50754973 18-55mm 1:3.5-5.6 G, motljusskydd, batteriladdare med tillhörande kablar. utan väska
Analogkamera Edixa Reflex-C , extra blixt, diabildsvisare, stativ, och diverse tillbehör i väska
Elgitarr Aria Pro II ca1980-tal, i mjukt fodral, saknar en sträng, skada på huvudet