Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2021
Armband i silver brv 23,2g, längd 18 cm, med markasiter, kistlås, med säkerhetskedja
Apple iPad, A2198, 7:e generationen, 32GB, Wi-Fi + Cellular, Vit, Nano-SIM, FaceTime HD-kamera, Touch ID-sensor i hemknappen, s/n, DMPZC0RZMDFV, med tangentbord, ej laddare
Elektronik Musik
Högtalare & Subwoofer Soundbar LG meridian SN9YG, Soundbar wireless subwoofer SPN8-W, fjärr, kablage. Ej med på visning.
Hanväska Gucci Padlock GG medium shoulder bag, färg - GG Supreme, Serie nr. A032107855 med duskbag, i gott skick
Hanväska Gucci Padlock GG medium shoulder bag, rosa/röd/beige, Serie nr. 4094065022S2 med dustbag (saknar snöre), gott skick
Digitalkamera, Fujifilm X-A2, Sn.56L09312, objektiv XC50-230mm F4,5-6,7 OIS II, Sn. 52Q07778, objektiv XC-16-50mm F3,5-5,6 OIS II, kamera-fodral (läder), kamera väska, laddare, extra batteri, 1GB SSD, motljusskydd
Eric Lundgren (1907 - 2001), Olja på duk, signerad, ej inramad, 42 x 32 cm, lätt krackelerad , ej visning
Tavlor, 12st, skadade, okända konstnärer. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Högtalare, Q Acoustics 2010i, ett par, bokhylleformat, svarta, 15-75W, serie.nr: 110183, med manual. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Stereo Pioneer, modell: XC-HM71, serie.nr: MLID012606ER. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Yrjö Edelmann (1941- 2016), färglitografi, sign "121/199 Y.Edelmann", 36 x 53 cm, inramad, ej visning
Bengt Lindström (1925 - 2008), färglitografi, sign "93 / 200", 53 x 74 cm, inramad, ej visning