321 - 340 av 1 056
1...161718...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2021

Klubbad för

Rolex, Oyster Perptual, Day-Date 40mm, 18K vitguld, blå urtavla, Ref nr. 228239, Serie nr. 9M996021, automatisk, Cal. 3255, safirglas, dag/datum, presidentlänk (kortad), med crownclasp

Rolex, Oyster Perptual, Day-Date 40mm, Platina (PT950), "Ice Blue Roman Dial", president länk, crownclasp, automatisk, Cal. 3255, safirglas, dag/datum, Ref nr. 228206, Serie nr. 12V00569, certifikat, 2019, Norge, mycket gott skick, brv 262,7g

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 41 mm, stål, Ref. 116300, Serie nr. 023D3623, Azzurro blue roman dial, glasring stål, kronometer, automat, Cal. 3136, datum, Oysterlänk stål (kortad) med viklås Easylink, repa safirglas, repor boett & länk

Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, 36 mm, stål/guld, s.k. “Champagne Diamond Dot Dial”, diamant-index, Ref nr. 16013, Serie nr. R741862, automatisk, datum, plexiglas (två mindre repor), Cal. 3035, 27 juveler, armband Jubilée s/g (lite slak), ca -87

Utrop: 57 000 kr

Klockor Hamilton

Hamilton, Khaki Navy GMT, 42mm, stål, Boett nr. H776152, Cal ETA 2893-1, läderband, safirglas, glasbaksida

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,5g Ø19½, med diamanter 19x ca 0,01ct

Utrop: 2 400 kr

Armband Bismarck 18K 7,2g, längd 19,5 cm, bredd 5 mm, kistlås, repor/slitage

Utrop: 3 000 kr

Armband X-länk med stav 18K 10,2g längd 18 cm, bredd 7 mm, kistlås

4 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Parti guld 18K 10,4g, defekt, gravyr

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 18K 16,4g, gravyr

Utrop: 7 000 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 9,3g, längd 48 cm, bredd 2 - 5 mm, springring

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K vitguld 2,6g Ø16, partiell gravyr, diamanter 5x ca 0,03ct

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 3,5g Ø16½, partiell gravyr, diamanter 10x ca 0,03ct

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Kedja rundad Kejsarlänk 14K 40,5g, buckor/skador

Utrop: 13 200 kr

Ring 21K brv 22,4g, med vita stenar

Utrop: 10 800 kr

Länbitar 18K 9,1g 2st repor

3 400 kr

Utrop: 3 600 kr

Kedja Singapore 9K 1,8g, längd 45,5 cm, bredd <1 mm, springring

350 kr

Utrop: 350 kr

Armband 14K 2,4g, gravyr

Utrop: 800 kr

Armband 18K 2,4g, gravyr

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring 18K vitguld 9,4g, gravyr

Utrop: 4 000 kr