Avslutad | Modekvaliten – Lördag 18 september 2021
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, Cosmographia Universalis, Jan Bajtlik, 100% siden, 90x90 cm, blå, korall, mörkblå, originalask. Excellent condition.
HERMÈS, VÄSKA, Birkin 30, blått skinn, vita sömmar, palladiumpläterade beslag, 30x23x16 cm, hänglås samt nyckel nr 110, J in square, år 2006, visst bruksslitage på hörn samt kanter. Good condition.
HERMÈS, VÄSKA, Valpariso MM, blå canvas, blått skinn, 40x25x17 cm, innerpochette. Very good condition.
FENDI, VÄSKA, Chain Shoulder Flap, Teal, kalvskinn, turkos, guldfärgade beslag, 22x16x6 cm. Excellent condition.
BOTTEGA VENETA, VÄSKA, Ltd Lavorazione Fatta A Mano, turkost samt svart skinn, tyg med fjärilar. 36x18x11 cm. Excellent condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, L´intrus, Antoine de Jacquelot, 100% siden, 90x90 cm, grön, gul, fåglar. Excellent condition.
HERMÈS, VÄSKA, Birkin 40, Ardennes läder, guldfärgade beslag, 40x30x22 cm, hänglås nr 168, samt nycklar. W in circle, år 1993, bruksslitage på hörn och undersida. Good condition.
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Alma BB, Ltd Vernis, avtagbar axelrem, 24x18x12 cm, dustbag, repor på baksida, slitage vid fästen av handtag, några fläckar på foder. Good condition.
CARTIER, VÄSKA, Must De Cartier, Bourdeaux, vinrött läder, guldfärgade beslag, 21x16x16 cm, dustbag, mindre bruksslitage på hörn. Very good condition.
CARTIER, VÄSKA, Must De Cartier, Bourdeaux, vinrött läder, guldfärgade beslag, 32x23x11 cm, dustbag, kartong. Very good condition.
GUCCI, VÄSKA, Emily Chain, Guccissima, rött läder med monogram, guldfärgade beslag, 25x18x6 cm, dustbag. Excellent condition.
HERMÈS, ARMRING, Caleche Bangle MM, röd, emalj, guldfärgad ring, 6,5 cm i diameter. Excellent condition.
HERMÈS, ARMRING, Caleche Bangle PM, valnötter mot röd bakgrund, emalj, guldfärgad ring, 6,5 cm, några repor. Very good condition.
HERMÈS, ARMRING, Caleche Bangle PM, 4 säsonger mot mörkröd bakgrund, emalj, guldfärgad ring, 7 cm i diameter, några repor. Very good condition.
HERMÈS, ARMRING, Caleche Bangle PM, gråguld "mosaique", emalj, guldfärgad ring, 7 cm i diameter, originalask, några repor. Very good condition.
GUCCI, VÄSKA, Dionysus GG small shoulder bag, GG supreme, Taupe mockadetaljer, silverfärgade beslag, 25x13x7 cm, dustbag, kartong. Very good condition.
CHANEL, VÄSKA, Flap Bag, silverfärgat quiltat skinn, silverfärgade beslag, 19x23x6 cm, hologrammärkt 27055669, dustbag, kartong. Excellent condition.
SAINT LAURENT, VÄSKA, Collège bag, Logo, chevron quiltat grått skinn, silverfärgade beslag, 30x20x8 cm, dustbag, kartong, bruksslitage på hörn, repor på insida, någon fläck på foder. Good condition.
SAINT LAURENT, VÄSKA, Large Shopping Tote, grått skinn, 35x23x16 cm, innerpochette, berlock, dustbag, bruksslitage på handtag samt hörn. Good condition.