Avslutad | Modekvaliten – Lördag 18 september 2021
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Neverfull MM, Monogram Ltd Shephen Sprouse Roses, 32x29x17 cm, år 2009, fläck på insida foder. Good condition.
DIOR, VÄSKA, Lady Dior, Ltd Floral Print, kalvskinn med mönstrat print, vita gummidetaljer, neongrönt foder, 24x20x10 cm, bruksslitage på kanter och kortsida. Good condition.
LOUIS VUITTON, ARMRING, Leo Wood Bangle, brunt trä med rosa leopardmönster, 6,5 cm i diameter, litet nagg i mönster. Very good condition.
Accessoarer Scarves
LOUIS VUITTON, SJAL, Logomania, 89% ull, 11% siden, 160x30 cm, jacquardvävd, monogram, fransar, en tråddragning. Good condition.
Accessoarer Bälten
HERMÈS, BÄLTE, Mini Constance Guillochee, vändbart läder, rosa och rött, silverfärgat spänne, längd 80 cm, bredd 2,4 cm, originalask. Excellent condition.
HERMÈS, VÄSKA, Evelyne PM, Tyrien, Epsom Leather, cerise, silverfärgade beslag, stort perforerat H, 28x26x7 cm, avtagbar axelrem, dustbag, bruksslitage, små fläckar på foder, kartong (skadad). Very good condition.
Accessoarer Plånböcker
HERMÈS, PLÅNBOK, Azap Classique Wallet, Epsom Leather, cerise, silverfärgade beslag, insida i siden, mynt, sedel, kontokortsfack, 20x10 cm, originalask, lätt bruksslitage. Very good condition.
CÉLINE, VÄSKA, Trapeze Tricolor, vinröd, raspberry, camel, guldfärgade beslag, 30x24x16 cm, avtagbar axelrem, någon repa och märke i lädret. Good condition.
HERMÈS, VÄSKA, Birkin 30, Tangerine Ostrich, orange strutsskinn, palladium pläterade beslag, 30x25x14 cm, dustbag, hänglås samt nyckel, H in square, år 2004. Excellent condition.
HERMÈS, VÄSKA, Evelyne PM, Clemence Leather, orange, silverfärgade beslag, stort perforerat H, 28x26x7 cm, avtagbar axelrem, dustbag, kartong, J in square, år 2006, bruksslitage på insida samt hörn och tryckknapp. Good condition.
HERMÈS, ARMRING, Clic H, Size PM, orange emalj, guldfärgad metall, öppningsbar. Very good condition.
CHANEL, VÄSKA, Flap Bag, svart quiltat skinn, blå botten, röda sidor, silverfärgade beslag, 30x18x7 cm, hologrammärkt 23582243, cert, dustbag, kvitto. Very good condition.
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Noe GM, Epi Bicolor, svart, röd, 27x34x16 cm, lätt bruksslitage på hörn. Very good condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SJAL, Cashmere Silk Dragon Triangle Shawl, 70% kashmir, 30% siden, 220x70 cm, röd, svart, någon tråddragning. Good condition.
GUCCI, VÄSKA, Bee-Web Camera Crossbody bag, rött skinn, 22x16x6 cm, dustbag, små fläckar på foder. Good condition.
GUCCI, VÄSKA, Blooms GG Supreme, Zip Top Tote Blue, canvas, rött skinn, 36x25x10 cm, axelrem, dustbag. Excellent condition.
GUCCI, VÄSKA, Blooms GG Supreme, Bowling Blue, canvas, rött skinn, 26x18x14 cm, axelrem, dustbag. Excellent condition.
GUCCI, VÄSKA, Blooms GG Supreme, Camera Blue, canvas, rött skinn, 22x17x6 cm, dustbag. Excellent condition.
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Noe GM, Epi Tricolor, blå, röd, grön, 27x34x16 cm, små fläckar vid röda partier på utsida. Very good condition.