521 - 540 av 1 120
1...262728...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021

Klubbad för

Ring 18K 3,1g, gravyr

Utrop: 1 300 kr

Armband Figarolänk 18K 10,8g, längd 20,0 cm, bredd 5 mm, två mindre bucklor på länk

Utrop: 4 700 kr

Kedja Pansarlänk 18K 168,3g, längd 60,0 cm, bredd 9 mm, kistlås

65 000 kr

Utrop: 78 000 kr

Ring 18K 4,6g Ø18½, med diamanter, 1 x ca 0,23ct, 12 x ca 0,02ct, briljantslipade

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Omega, Seamaster Professional Chronometer 300m/1000ft, 41,5 mm, titan, visare/index solblekta, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, Cal 1164, länk titan (repor) TI-826, något kort med viklås & dykförlängning, s/n 60002278 (ca 1999)

16 000 kr

Utrop: 19 200 kr

Ring, 18K, vitguld, Ateljé Hand, gravyr, Ø18¾, bredd 10 mm, 22,1g

Utrop: 9 400 kr

Ring, 18K brv 9,2g, med en diamant ca 1,67 ct, briljantslipad, Ø18

Armband, 18K X-länk, 21,9g, gravyr, 19,5 cm. kistlås defekt.

Utrop: 9 200 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil, Chorus, 33 mm, mod. 5568, kvarts, datum, stål/doublé, gravyr "FC Litex", extra länkbitar, box och cert.

Klackring, 14K brv 30,1g med diamanter 48 x ca 0,005ct, Ø22, treuddig stjärna, skena något deformerad.

Utrop: 10 800 kr

Collier, 18K med integrerat hänge med turkosblå sten (nagg vid klor), 44cm, brv 19,5g

Utrop: 8 100 kr

Klackring, 14K tvåfärgad, brv 12,1g, diamant 1x ca 0,55ct brilj. Ø18¾, något deformerad skena.

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Ring, 18K brv 2,4g tvåfärgad (vitt/rosé), diamant 1x ca 0,08ct briljantslining, Ø17.

Utrop: 1 800 kr

Ring, 18K vitguld 2,8g, med diamanter 1x ca 0,10ct, 3x ca 0,005ct, Ø16¼

Parti guld, 18K, brv 11,0g, fem ringar med stenar, gravyr.

Parti guld, 23,6K 6,7g; 2st Mynt Dukater, Österrike-Ungern Frans Josef I, 1874, 1912, borrade.

Utrop: 3 800 kr

Kedja Venezia 18K 2,3g, längd 50,0 cm, bredd 1 mm, springring, lite skev i länken

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 2,7g, gravyr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K 0,6g, defekt

Utrop: 200 kr

Armband, 18K tvåfärgat 20,7g, 18,5 cm, små repor, med säkerhetskedja.

Utrop: 9 600 kr