Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021
Omega, Seamaster Professional Chronometer 300m/1000ft, 41,5 mm, titan, visare/index solblekta, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, Cal 1164, länk titan (repor) TI-826, något kort med viklås & dykförlängning, s/n 60002278 (ca 1999)
Ring, 18K brv 9,2g, med en diamant ca 1,67 ct, briljantslipad, Ø18
Visa varaKlockor Raymond Weil
Raymond Weil, Chorus, 33 mm, mod. 5568, kvarts, datum, stål/doublé, gravyr "FC Litex", extra länkbitar, box och cert.
Visa varaSmycken Ring
Klackring, 14K brv 30,1g med diamanter 48 x ca 0,005ct, Ø22, treuddig stjärna, skena något deformerad.
Collier, 18K med integrerat hänge med turkosblå sten (nagg vid klor), 44cm, brv 19,5g
Klackring, 14K tvåfärgad, brv 12,1g, diamant 1x ca 0,55ct brilj. Ø18¾, något deformerad skena.
Ring, 18K vitguld 2,8g, med diamanter 1x ca 0,10ct, 3x ca 0,005ct, Ø16¼
Visa varaParti Guld
Parti guld, 23,6K 6,7g; 2st Mynt Dukater, Österrike-Ungern Frans Josef I, 1874, 1912, borrade.