Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021
Klubbad för
Set, sax 24,5cm, stämplad C.W.Dahlgren, brevöppnare 20cm, fällkniv 8-15,5cm,, E. Österberg & Co, Eskilstuna, 1900-talets början, ask
Örhängen ett par 18K 3,2g med stenar och diamanter 2xca0,0025ct
Visa varaUtgått
Örhängen ett par, pläterad koppar, Rock by Sweden med stenar 18,5g längd: 4,5cm
Visa varaUtgått
Örhängen ett par, pläterad koppar, Rock by Sweden med stenar 33,2g längd: 8,5cm
Visa varaKlockor Gant
Gant, Park Hill III, quartz, Ø41mm, datum, stål med stålarmband, ref: G1050, Sn: 05000373