1201 - 1220 av 1 264
1...606162...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021

Klubbad för

Collier S925 80,6g 38,5cm bredd: 20mm med emaljdetaljer

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Sked S830 36,0g 210mm, Stämplad B2=1784, graverad, ask

425 kr

Utrop: 250 kr

Set, sax 24,5cm, stämplad C.W.Dahlgren, brevöppnare 20cm, fällkniv 8-15,5cm,, E. Österberg & Co, Eskilstuna, 1900-talets början, ask

1 300 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K 3,0g med diamanter 16xca0,005ct

Örhängen ett par 18K 3,2g med stenar och diamanter 2xca0,0025ct

Örringar ett par 18K 2,1g

Collier 18K 5,1g 42cm bredd: 0,3cm

Örhängen ett par, pläterad koppar, Rock by Sweden med stenar 18,5g längd: 4,5cm

Örhängen ett par, pläterad koppar, Rock by Sweden med stenar 33,2g längd: 8,5cm

Parti guld 18K 15,9g gravyr, defekt

Parti guld 18K 19,3g gravyr, defekt

Utrop: 8 400 kr

Ring 14K 4,5g gravyr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen ett par 18K 17,9g med stenar

Parti guld 18K 17,2g gravyr

Utrop: 7 300 kr

Klockor Gant

Gant, Park Hill III, quartz, Ø41mm, datum, stål med stålarmband, ref: G1050, Sn: 05000373

Utrop: 900 kr

Armband Pansar 18K 10,3g med 5 Berlocker, defekt

Utrop: 4 500 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 14,6g 44cm bredd: 3-7mm

Utrop: 7 000 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 29,4g 44,4cm bredd: 6-9mm

Utrop: 14 000 kr

Armband 18K 39,6g defekt

Utrop: 16 800 kr

Ring 18K 4,1g gravyr

Utrop: 1 800 kr